Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek hogyan jobb a...

Piriiiii kérdése:

Szerintetek hogyan jobb a tequilát meginni, sóval+citrommal (esetleg más verzióval), vagy tisztán?

Figyelt kérdés
2015. jún. 27. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Só+citrommal, így:

[link]

2015. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Phoney ***** válasza:
83%
Az ihatatlant úgy, a minőségit tisztán.
2015. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán szoktam, magában. Úgy vagyok vele, hogy vagy iszom, vagy eszem. Nem bohóckodok, nem ratyiskodok.


Ha "ráérősebben" akarunk iszogatni, akkor long drinknek szoktam inni, mint a gin fizz.

Lime lé, cukor, szóda.

2015. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazi tequilát csakis tisztán. A nálunk is kapható, tequilára hasonlító italokat pedig úgy ahogy szeretnéd. Szerintem például citrom nélkül majdhogynem ihatatlanok.
2015. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gold verziót szokták fahéjjal és naranccsal is.

2-3000 / üvegé árban nem hiszem, hogy kapsz olyat, ami "igazi", avagy "tisztán élvezetes" kategóriát megütné.

2015. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%
Attól függ hogy milyen teqguilát iszol, hogy ha gold akkor narancs+fahéj, ha silver akkor meg só+citrom/lime.De ha meg tudod inni tisztán akkor gratulálok :D
2015. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csakis tisztán.Nem fogom tönkrevágni a citromos/sós meg fahéjas marhasággal.
2015. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A tequilát eredetileg tisztán kell inni, a legolcsóbb hulladékokat szokás citrom+só / narancs+fahéj kíséretével inni, szvsz mert ihatatlanok. Egy jobb minőségűt ne ronts el semmivel, vagy idd tisztán, vagy nem kell erőltetni, ha nem ízlik. Egyébként a tequila íze sok ember szerint borzasztó.
2015. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!