Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A ciderek azok tényleg csajos...

A ciderek azok tényleg csajos italok?

Figyelt kérdés
Eddig 3 embert kérdeztem meg abból 2 mondta hogy az. Bár nem értem miért de ezt inkább hadjuk. A konkrét esetben a carling ciderre gondolok.

2015. jún. 30. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy csajos, vagy pasis ital. Alacsonyabb és magasabb alkoholtartalmú italok vannak, te döntöd el melyiket kedveled. Az én ismeretségi körömben a férfiak ugyanolyan számban fogyasztják a cidert, mint a nők. Persze ők már felnőttek.
2015. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Edeskes es gyumolcsos. Ezt az izvilagot jellemzoen a nok jobban szeretik. Ennyi, nem nagy ugy.
2015. jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Én sosem mondom hogy csajos vagy nem. Ha ízre nekem bejön akár likör vagy vodkanarancs vagy olyasmi amit inkább csajok isznak akkor én is iszom mert miért ne?


Nálam nem az a fő hogy ha bulizni megyek leigyam magam hogy jó legyen a kedvem. Én alapból ritkán iszok alkoholt, mégis tudok bulizni. Ha iszok valamit akkor pár sima sör belefér, de iszok gyümölcsöset is, de abból nekem csak a citromos jön be. De volt már olyan hogy ittam ilyen likört meg ilyen édes italokat amit inkább csajok szoktak. Páran furcsán néztek, de nem érdekel, ha nekem ez felel meg az ízvilágomnak akkor iszok, én nem szoktam odái lenni a kesernyés italoktól.

2015. jún. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Igen, a parfüm is csajos ha édesebb. A piánál is így van.
2015. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
nyugat-europaban tipikus lecsuszott csovespia :D
2015. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A cider - mint almabor - nem különösebben női- vagy férfiital. Nyugat-Európában már régóta a kocsmák/pubok kínálatában van, csak nálunk valahogy nem annyira elterjedt.

[link]


Ha megnézel pár TV-reklámot:

https://www.youtube.com/watch?v=3DPAeJPC99s

https://www.youtube.com/watch?v=N_AfBIYBkLg

férfiak is isszák - sőt.

2015. júl. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Igen.

Legalább annyira, mint a triplesec, az őszibarack likőr, a Hubertus és a törköly pálinka.

2015. júl. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus lecsúszott csövespia????? A kutyafáját.

Én Angliában élek, itt nem a csövesek isszák :D És én is ezt iszom bakker, és nincsenek is anyagi gondjaim. A Stella Artois Pear (körtés) verziója a kedvencem.

2015. júl. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A környezetembe sokan isszák, férfiak és nők egyaránt, viszont mintha egy kicsit tényleg népszerűbb a nők körében, gondolom a sör alternatívájaként, azonban osztom az első véleményét, miszerint nincs férfias és nőies ital, egyéni ízlés kérdésre, hogy ki és mit iszik.
2015. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Off: borok esetében az ásványos, föld tónusú, tüzes (magas alkohol tartalmú) borok számítanak férfiaknak és a kiegyensúlyozottabb, gyümölcsebb, közepes alkohol tartalmúak számítanak nőiesebb bornak. De jelentőssége nem befolyásolja, hogy melyik nem-béliek fogyasztják.

On

2015. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!