Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik Royal vodka a jó?

Melyik Royal vodka a jó?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy több helyen is gyártják, és az egyes gyárakból származók igatatlanok.Honnan lehet tudni, hogy az adott vodka melyik gyárból származik, és, hogy melyik gyárakban állítják elő ezeket a rosszabb minőségű italokat?

2015. júl. 6. 03:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, amelyik ingyen van.
2015. júl. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Mind rossz. Alkoholizmus lesz belőle .
2015. júl. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Royalból te ugyan nem veszel minőségit, akárhol is gyártják.
2015. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, mivel mindkettőt ugyanúgy címkézik. Én mondjuk már jó pár éve hallottam erről, lehet, hogy már nincs is kétféle. A „rossz” (nyersebb, kevésbé finomított) kukoricaszesz a győri szeszgyár „specialitása”, szóval gyanítható, hogy az ország keleti részében lehet kapni a „jobbat”. Emlékeim szerint pl. a Borsodban kapható palackokkal nincs is különösebb baj, hozzák a normális olcsóvodkáktól elvárható szintet, de ez igaz a Royalnal olcsóbb vodkák egy jó részére is, ha mersz kísérletezni.
2015. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, nem elhet őket megkülönböztetni semmiképp, csak ha már megkóstolta az ember, de utána meg nem viheti vissza a boltba hogy az nem jó. :D
2015. júl. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!