Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 0,7 l kb hány emberre elég?...

0,7 l kb hány emberre elég? Gin tonic ba keverve

Figyelt kérdés
csinálunk egy kisebb "házibulit" vagyis inkább iszogtunk zenézünk olyan 6-7 en és 1 l vodkánk van és 0,7 l ginmint alkohol..szerintem ez nagyon kevés de gin nemtudom mennyire üt és hány emberre elég..

2015. aug. 4. 23:32
 1/6 anonim válasza:
5,92 szóval majdnem 6
2015. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Akkor a hetediket küldjétek el valamilyen ürüggyel!
2015. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

nekem elég egyedül.

ti mit isztok?

am az 1l vodka kb 3 embernek elég. szerintem még kéne valami sör, mert lehet elfogy 1-2ora utan es csak néztek egymasra utána

2015. aug. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány százalékos.
2015. aug. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Elég mire? Miből áll nálatok egy házibuli?

Ha a cél hogy mattrészeg legyen mindenki, arra kevés. Ha egész éjszakás ereszdelahajam buli, akkor kevés. Ha a cél, hogy legyen egy kis hangulatjavító, aztán leülős dumálós-játszós vagy táncolós, kólázós, arra jó. Fejenként ez kb. két feles, elég pár órára, ami arra jó, hogy elinduljon a buli, de azért kultúr körülmények maradnak. Ha a 6-7 emberből 5-6 nem iszik alkoholt, akkor sok. :)

2015. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs, a gin felett átsiklottam. Az is közel vodka erősségű. Az így kb. 4 feles, az már hosszabb bulira is elég lehet, úgy, hogy még nem IHB... Már ha nem egyszerre gurítjátok le, hanem hagytok közte fél-egy órákat.
2015. aug. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!