Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ihatok egy kicsit szóbeli...

Ihatok egy kicsit szóbeli érettségi előtt?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy magamról se tudjak csak egy felest bevágni stresszoldásra. Lehet?

2015. aug. 31. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem Bejött. 4fél meg két sör. Aztán felkerekítettem 10-10 re.

Na az volt szép! ;)

2015. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szoval akkor semmilyen szabaj nem tiltja hogy igyak elotte?
2015. aug. 31. 23:16
 3/11 Ügyet Lenke ***** válasza:
76%
ha megérzik lehet kivágnak...
2015. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En gyerek fejjel a kreszvizsgara mentem pityokasan :) Ertheto modon csak sokkal kesobb lett meg a vizsgam.
2015. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy ? Pótérettségire készülsz ilyenkor ?

Konkrét szabály nem tiltja nagykorúnak az ivást (kivéve, ha vezet ), de nem célszerű kapatosan vizsgára menni.(máshova sem )

Lehet, hogy megered a nyelved némi italtól, de lehet, hogy azt is elfelejted hogy hívnak.

2015. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
1 felestől nem leszek mattrészeg csak kicsit magabiztosabb.
2015. szept. 1. 16:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem pótérettségi és elmúltam 18
2015. szept. 1. 16:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gond egy szál sincs, egy felestől tényleg csak oldottabb leszel. Ha már iszol, akkor vodkát igyál, az szagtalan, de azért a rágó sem árt utána.
2015. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

nem kell szerintem.

sokszor a stressz jót is tesz. nekem idén májusban volt és sok minden eszembe jutott amire nem is hittem,hogy tudom. na meg sok rizsa infóval körítve és kész. sztem ne igyál,így is rohadt meleged lesz és izzadsz.

igaz,hogy a pia oldja a gátlásokat, de nem fog tőle több minden eszedbe jutni

2015. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy stresszes alkat vagy, akkor nem fog segíteni szerintem.

Én állásinterjúra mentem el úgy, hogy benyomtam előtte két v. három felest, mert annyira izgultam, hogy anélkül a kapun sem mertem volna bemenni. De nem segített. Mondjuk nem is rontott a helyzeten. Igazából, mire bementem úgy éreztem, mintha kapásból kijózanodtam volna, és iszonyatosan izgultam továbbra is (még rá is kérdeztek, hogy miért, szóval látszott is rajtam). Mondjuk ettől függetlenül megkaptam az állást, szóval nem volt gáz. De arra rájöttem, hogy sajnos, ha nagyon izgulsz, akkor ott sajnos a pia sem fog segíteni. :(

2015. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!