Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet leggyorsabban...

Hogyan lehet leggyorsabban berúgni?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy mitől lehet legkönnyebben, leggyorsabban padlót fogni. Nem feltétlen piák hanem trükkök is érdekelnének. Pl. Szívószállal vodka ivás, vagy piába áztatott kendő a szájba... stb.

2015. szept. 6. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne egyél és ne aludj 2 napig. Garantált a hatás. :-)
2015. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1 kiegésziteném:és mellette 3 napig a betonkeverőnél 5 m3 sódert bedolgozól...
2015. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Fogsz egy zsömlét, és sörbe áztatod...

Igaz, hogy szanaszét hányod a beledet, de úgy megfejeled a dolgokat, hogy reggelig fel nem kelsz.


Van még egy, jó esetben instant detox, a rossz esetet inkább hagyjuk! Ne próbálkozz vele. SEMMIKÉPP!

Fogsz egy tampont, és vodkába áztatod, majd hátulról felcsapod magadnak :D

Ha még élni szeretnél felejtsd el!

2015. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az első 2-őt még annyival egészíteném ki a sok meló 0 kaja 0 alvás mellé, hogy ha elkezdessz inni pálinkával kezdj aztán igyál rá pezsgőt és utána megint pálinkát aztán megint pezsgőt és így tovább.
2015. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3.-as még élni akarok, de köszi :DDD

4.-es a pezsgőt max energia itallal iszom... gondolom úgy még ütősebb az összhatás, nem?:D

2015. szept. 6. 16:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igyál a pincében, aztán menj ki a tűző napra.
2015. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pezsgő energiaitalt nem vettem észre hogy jobban ütne, de ha töményre pezsgőzöl az fejbe tud verni rendesen. Utolsó se mondott hülyeséget, ha hüvösben iszol és utána melegbe mész az is jól fejbe csap. Vagy 3 éve Szilveszterkor bevertem kint -18 fokban fél liter jagert meg 3 sört semmi bajom nem volt, mikor bementem a 30 fokos fűtött szobába kihánytam a belemet úgy beszédültem. Tehát összefoglalva 2 napig melózz ne pihenj ne aludj ne egyél és hüvösben igyál töményet pezsgővel felváltva gyorsan majd pedig menj be melegbe :D
2015. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
1 doboz energia ital +3 feles orosz vodka húzóra!Utána meg már minden le megy :)
2015. szept. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívj fel két deci vodkát orrba (én szerencsés vagyok mert vannak barátaim akik már megcsinálták helyettem így nekem nem kell :D )
2015. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát én kiégtem XD

egyébként 0.5-ös citromlevet(teaízesítő)összekevered fél liter vodkával.mintha valami üdítőt innál,annyira nem érezni semmit.na azt húzóra pl,gondolom fél liter vodkát azért megérzel.viszont óvatosan,haveromnak aki sokszor ivott ilyet,szépen kimarta a fogait a citromlé töményen xd

2015. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!