Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Coop-ban és kisboltokban...

A Coop-ban és kisboltokban milyen energiaitalokat adnak ki 18 év alatt?

Figyelt kérdés
A Hell-t tudom, hogy igen. Monster? Bomba? Vagy bármi egyéb? Tapasztalatok érdekelnének. 17/L

2015. szept. 11. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen energiaitalt kiadnak bármely boltban, kortól függetlenül.
2015. szept. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg bármiért nem akarnák, nyugodtan mondd, hogy nincs erre semmi szabályozás, nem alkohol vagy dohánytermék. Erre már nem tehetnek semmit.
2015. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
17 évesen mindent.De amúgy annak ellenére hogy nincs szabályozás nekem egyszer a benzinkúton nem adtak...
2015. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
70-es IQ alatt nem adják ki. Ez rossz hír nektek.
2015. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat?
2015. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 6 éve nm adták oda pár hétig, akkor 14 voltam. Amiatt volt ez a hülyeség hogy a piros watt dobozán 18-as karika volt, de egyébként tényleg csak az alkoholra és a cigire van 18-as korhatár energiaitalt oda kell adják. Koffeinre elvileg 14-es korhatár van, gyakorlatilag ezt leszarják és vehetnek akár a 10 évesek is energiaitalt, kólát. Egyszer tapasztaltam csak hogy a coca-cola reklámozta magát és osztogatták a másfél decis dobozos kólát és kértek személyit, 14 alatt nem adtak.
2015. szept. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az energiaital nem alkoholtartalmú, csak koffein van benne, mint a teában és a kávéban. Azokat is eladják 18 év alatt bárkinek. Az mondjuk nem mellékes, hogy folyamatos fogyasztásuk nem egészséges, úgyhogy ha időnként iszol egyet-egyet az nem gond, de azért ne víz helyett igyad!
2015. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!