Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez másnap? Vagy miért ma...

Ez másnap? Vagy miért ma érzem így magam?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentünk bulizgatni és ittunk egy kis Jegert. Senki nem volt fullon részeg, csak nehezebben gondolkodtunk. Azóta már aludtam és még mindig nem tisztelt ki teljesen a fejem és kicsit hányingerem van. Utóbbi lehet stressztől is.

18/l



2015. szept. 19. 17:19
 1/3 Phoney ***** válasza:
Ahhoz nem kell „fullon részegnek” lenni, hogy másnap utóhatása legyen.
2015. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ha már egy kicsit berúgok akkor is érzek egy minimális másnposságot, mondjuk hányingerem nem szokott lenni olyankor, az csak akkor van ha kegyetlenül berúgok, de a fejembe megérzek másnap egy kisebb berúgást is.
2015. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még mindig részeg vagyok. Egyébként a jégertől milyen szagút szarsz? Nem ittam még soha, és most próbálom elképzelni.
2015. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!