Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az italboltokban lehet meg...

Az italboltokban lehet meg lehet kóstolni, amit meg akarsz venni?

Figyelt kérdés

Vagy csak otthon jön rá az ember,hogy jó-e?

Ital bolt alatt nem a Nemzeti Dohánybolt-ot értem.



2015. szept. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Na persze az alkoholisták milyen jol is járnának.
2015. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam,hogy az egész üveget,hanem 1 kortyot,hogy ne otthon jöjjön rá az ember,hogy milyen nagyon "szart" vett.
2015. szept. 21. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Értem de gondold el 3-4 fajtát felbontanak kóstoló kent es lehet egyiket se vásárolnak meg es hany üveg ital elfogyna csak mint kóstoló.

Tobb lenne a veszteség mint a haszon!



Husbolba sincs kóstoló 😉

2015. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:
100%

Nem. Az egyetlen kivétel szerintem a Vom Fass (Bp., Szt. István park), ahol eleve kimérve, ballonokból csapolva lehet alkoholt venni, így nem kell megbontaniuk semmit a kóstoltatáshoz. De ők sem tudom, mennyire nyitottak erre, engem azután kínáltak meg egyszer egy kiskanál tequilával, hogy már kimérettem pár ezer Ft értékű szeszt.


Más esetben, ha előre akarod tudni, hogy mit veszel, akkor érdemes a neten független értékeléseket keresni róla.


Konkrét ital(ok)ra vagy kíváncsi, vagy csak úgy általánosságban kérdezed?

2015. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem "italbolt" de borászatoknál, pincészeteknél simán van kóstoló, főleg ha nem 2 litert akarsz venni. Nyilván ha a sarki italboltban végigihatnám kíváncsiságból a kínálatot, akkor nem vennék semmit a végén. :) marad az, hogy kocsmában kóstolgat az ember pénzért, aztán ha valami beválik kitart amellett.
2015. szept. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!