Mit igyak először?

Figyelt kérdés
Életemben először fogok inni egy baráti társasággal. Én arra gondoltam, h bort innék, de nem tudom milyet. Ebben kérném a segítségeteket. Vagy ha esetleg valami mással kéne kezdenem, akkor szívesen meghallgatom a tanácsokat. Illetve milyen mennyiségben igyak? Csak jol szeretném magamat érezni, úgy gondolom mindenképpen ki kell próbálnom, főleg, h középiskolás vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítenek :)

2015. okt. 8. 16:40
 1/7 Phoney ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy milyen bort próbálsz ki. Decinként kérd, és ha nem ízlik, utána másikból kérj. Sört is ihatsz, a töményet még hanyagold. Ne igyál fél órán belül 2 dl bornál vagy egy korsó sörnél többet, illetve ne igyál, ha már érzed, hogy be vagy. (Nem, a barátaidnak sem kell elhinni, hogy ihatsz még.) A középiskolás remélem nem azt jelenti, hogy most múltál 15.
2015. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Pálinkát az jo
2015. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mojjo ***** válasza:
100%

Hol isztok? Szórakozóhelyen, kocsmában, vagy felmentek valakihez és oda visztek italt?

Egyébként egy Irsai Olivér kezdésnek jó szokott lenni - igen intenzív illat- és ízvilágú bor, ezzel együtt könnyed, jól iható. Nem egy hűde komoly bor, de az italokkal való ismerkedésre jó - pont az intenzitása, arcbamászóssága miatt szerintem elsőre meg tudja fogni az embert, persze, ha szereti az ilyen ízeket/illatokat. Ráadásul rengeteg helyen beszerezhető a legkülönfélébb pincéktől, és egyik sem túl drága.

2015. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mojjo ***** válasza:
100%
Ha vmi bárban isztok, akkor Phoney tanácsa amúgy tök jó, hogy kis tételenként végigmész páron, és ki is derül egyből, hogy mit szeretsz :)
2015. okt. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben először sört,bort,vermuthot meg vodkát ittam. Mindet egyszerre. xDD

Aztán másnap azt hittem meghalok.

Azóta soha nem vagyok másnapos.

Egyébként valami gyengével kezdd, ne úgy járj, mint én.

Ha rosszul vagy lesznek ott barátok, ők segítenek. Rajtam is segítettek mikor pl már nem bírtam felállni vagy nem álltam két lábon. De ezek már más történetek.

Sört ne igyál, keserű, nem fog ízleni, sőt lehet hányingered lesz tőle, töményet megint nem ajánlok, mert az nagyon erős elsőre. Pezsgőt megint nem, mert szénsavas, némelyik keserű. Tehát marad a bor, de ne házit igyál abból 2 dl és fetrengsz. Esetles Balleys-t ajánlok, jéggel. Az finom, nem mar. Vagy egyéb likőr. Berentes esetleg.

A Vermuth sem erős.

Semmiképp ne igyál gyorsan, mert lehet nem érzel semmit aztán másik pillanatban hirtelen üt. Nem fogod tudni, hogy hat rád az alkohol. Lehet kötekedni fogsz, vagy röhögni mindenen, vagy csak barátságos leszel.

És ne hallgass az olyanra aki azt mondja, hogy "igyááál méég!". Mert mint írtam, nem tudod, hogy hat rád.

Az első berúgás a legjobb, Azóta sem voltam olyan részeg, mint akkor.

2015. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a bor az nagyon jóó :) gimis koromban (nem olyan régen), pénz szűkében a La Fiesta Édes Élmény nevű csodából fogyasztottunk el jelentősebb mennyiséget :) javasolt valamivel keverni, mert az íze annyira nem jó (főleg ha minőségibb borokat ittál csak előtte), macifröccsnek, vbk-nak meg energiaitallal elmegy
2015. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Buli volt már?

Hogy sikerült?

Detox?

2015. okt. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!