Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A meggyboromat az öcsém...

Countryman kérdése:

A meggyboromat az öcsém mosószeres kannába töltötte, mivel tudnám elvenni a kellemetlen ízét?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
annak kampó
2015. okt. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mojjo ***** válasza:
89%
Komolyan az íze a legnagyobb gond? Nem hiszem, hogy mosószeres folyadékot szeretnétek ti, vagy bárki más inni. Ki kell önteni.
2015. okt. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
és neked is kampó ha azt iszod
2015. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mojjo ***** válasza:
75%
Fejtse már ki pár bővített mondatban az ellenvetéseit az, aki lepontozott, mert rendkívül kíváncsi lennék rá :D Köszönet!
2015. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acelsziv ***** válasza:
75%
Sanyi. Öntheted ki. Ilyen hülyeséget egyáltalán. Miért? Ha beleöntötte volna a kénsavas ballonba akkor is meginnád?
2015. okt. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Önmagában a kanna, nem probléma, ha ki volt öblítve, azaz mosószer maradvány nem volt benne. A gond a kanna anyaga, mivel műanyag kannában nem szabad alkohol tartalmú folyadékot tárolni, mert a kanna falából mindenféle adalékot, bomlásterméket, monomert oldhat ki, ami önmagában is megváltoztatja az ízt (egyebekről nem szólva).
2015. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mojjo ***** válasza:
Lehet én vagyok a hülye, de nekem a mosószeres kanna nem azt jelenti, hogy egy olyan kanna, ahol bár valaha mosószer volt, most már nyomokban sem tartalmazta azt, tehát maradványmentes volt. Mondjuk most már kíváncsi lettem.
2015. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!