Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a kedvenc kézműves sörötök?

Mi a kedvenc kézműves sörötök?

Figyelt kérdés

Ajándékba akarok adni, viszont én nem iszok semmilyen alkoholt, így tudatlan vagyok ebben.

Szóval "felmérést" készítek, utána meg óvatosan körbekérdezném, hogy melyiket szereti. Férfiról lenne szó :)



2015. okt. 29. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Csíki sör.
2015. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha igazi férfi, akkor világos keserűt válassz. vagy barna, ha azt szereti. a férfiak többnyire a világost isszák. sajnos én lány vagyok és inkább az édeset iszom.

kézművesből nem nagyon ittam még keserűt. amit szoktak dicsérni az a keserű méz névre hallgat, vagy az IPA típusú sörökkel próbálkozz.

2015. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Csíki sör az mióta kézműves? MO-on nem is lehet szerintem kapni.
2015. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézelődj.


Ha nem csak magyar sörökben gondolkodsz, a Bernardot csak ajánlani tudom. Kóstoltam az eredeti lelőhelyen, isteni.:-) A kétliteres, exkluzív palackba töltött változat szerintem minden sörkedvelő pasinak remek ajándék.

2015. okt. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy van Svijany is, hasonló szép palackban, azzal se lehet mellényúlni.:-)
2015. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. okt. 30. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!