Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi történt velem hogy rosszul...

Mi történt velem hogy rosszul vagyok kevés alkoholtól?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mért vagyok rosszul kevés alkoholtól...pedig egész nyarat végig ittam, nem volt olyan hétvége hogy ne ittunk volna, eleinte nagyon jól bírtam,nagyon nagy mennyiséget megittunk és soha nem voltam rosszul,nem hánytam. Aztán nyár végétől kezdtem el rosszul lenni a piától de csak miután már jól berúgtunk. 3hete voltam egy házibuliban elég sokat megittam és elsőnek hánytam is. Azóta ha megiszok 1 felest már jön is a rosszullét,hányinger stb...megfigyeltem hogy ha elmegyek hányni csak slejmet hányok és valamikor elég csak az ha kicsit öklendezek utánna rá 15percére elmúlik a rosszullét...mi lehet a bajom?

2015. okt. 31. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

nem történt semmi, csak az ami velem...megunta a szervezeted...ugyanis az alkohol nem az evolúció több tízezer éves hozadéka, pár száz éve isszuk...az bizony még kevés a hozzászokáshoz..


nemsokára egy kortytól is okádni fogsz, felmegy az egekbe a vérnyomásod...


egy kicsit pihentesd a szervezeted..

2015. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, tönkretetted a gyomrod a mértéktelen piálással. Ha most leállsz, akkor még van esélyed, hogy ne pusztulj meg pár éven belül hasnyálmirigyrákban.
2015. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elso kommentelo es neked elmult ez?
2015. okt. 31. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Öregszel. Nem fog elmúlni, vissza kell fognod magad ha nem akarsz rosszul lenni:-(
2015. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogy öregszem 16 vagyok
2015. okt. 31. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondoltam. Én is így jártam, most 27 vagyok és a töredékét tudom meginni a 10 évvel ezelőtti önmagamhoz képest. Mondjuk nem sajnálom különösebben.
2015. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok.

Szüneteltesd az ivást, pár hónapra.

Velem olyan volt, hogy nyár elején simán lenyomtam 10-12 felest meg pár pohár bort, és arra még lement 2 sör is.

Szinte minden héten ittunk a haverokkal. Aztán augusztusra csillapodtam, 2-szer ittam, de azt se berúgásig. Szeptembertől meg már azért elég volt 3-4 pohár bor is, hogy megéreztem. Most meg már 2-3 feles és kész vagyok. Már a torkomban van az a 2-3 is.

Most pihentetem a májam egész novemberben, ert decemberben 3 bulit is tervezünk.

2015. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
azért olyan hülyeséget ne mondj első hogy pár száz éve isszuk, időszámításunk előtt 3500 körülről is találtak borfogyasztási maradványokat úgyhogy épp elég régóta hülyíti magát az ember
2015. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!