Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy jobb bekeverni a vodkát?

Hogy jobb bekeverni a vodkát?

Figyelt kérdés

Egy 0,2l-eset fél liter naranccsal vagy egy 0,5l-eset egy literrel?

Egyebként ez 3 főre lenne elosztva.


2015. nov. 10. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én lehet nem keverném be előre. Van aki kevesebb vodkával issza, van aki többel.

Mi nyáron a párommal jól behűtött citromos shweppes-el ittuk, neki kevesebb vodka kellett bele, nekem több. (egy idő után) :-D

2015. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Még több alkohollal vagy semmivel.

Töményen az igazi!

2015. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebbe az arányba nem szeretem a vodkát, vagy tisztán, és lehúzom vagy 1:5-höz jól behűtve kortyolgatva finom. Tehát ha keveritek én azt mondom hogy 2 decihez 1 liter narancsot keverj.
2015. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyessel értek egyet, ne keverjétek össze az egészet. Legyen külön a vodka, külön a narancslé, és mindenkinek legyen saját pohara, aztán annyit önt magának egyikből-másikból, amennyi neki jólesik!
2015. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennek így nagyon undorító íze lesz.

Azért egy üdítő nem olyan drága, nehogy már azon a 200-300 ft-on akarjatok spórolni...

Ahogy már írták, szerintem is 1:5 arányban jó (nagyon maximum 1:4), vagy lehúzva a vodka, rá öblítőnek az üdítő. (egyébként ehhez az arányhoz közelebb áll a 0,2-es keverve fél liter naranccsal, de még így is szar lesz, látszik, hogy kezdők vagytok)


De a legjobb szerintem is, ha nem keveritek be előre, hanem mindenki magának kevergeti úgy, ahogy jól esik. De ember legyen a talpán aki 1:2-es aránnyal megissza úgy, hogy aztán nem hányja reflexből ki az egészet.

2015. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!