Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Label 5 whiskyről vélemény?

Label 5 whiskyről vélemény?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy más országokba különösen Franciaországba igen népszerű. Ahogy régebben néztem az árakat, a Ballantines Finesttel és a Johnnie Walker Red Labellel egy árba szokott lenni, de tegnap azt vettem észre tescoba hogy a 0.7-es 3280Ft, és még csak azt sem irták hogy akciós lenne, ezzel az árral pedig még a számomra rühellt Black Velvetnél is olcsóbb. Megér annyit?

#ár #whisky #label 5
2015. nov. 12. 19:04
 1/3 Phoney ***** válasza:
56%
Megér kicsit többet is (általában több szokott lenni), ez egy könnyedebb blend, a legtöbb mindenki számára könnyebben iható, mint a Johnnie Red vagy a Ballantine's Finest. Nagyon hasonlít a Grant's, Teacher's, Old Smuggler's alapkiadásaira.
2015. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Én is ilyesmire gondoltam. Meglepődtem mikor láttam hogy ennyi, mert a Johnnie Red meg a Ballantines Finest akciósan 4000Ft
2015. nov. 12. 19:40
 3/3 anonim válasza:
It is pure diarrhea
2015. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!