Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholokat nem kéne...

Milyen alkoholokat nem kéne egymás után fogyasztanom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! nem nagyon iszok ezt szogezzuk le az elejen. Megyunk bulizni baratnoimmel. Az lenne a kerdesem, hogy milyen alkoholos italokat nem szabad keverni? Nem szeretnem kiutni magam vagy vegighanyni az ejszakat,(tudom ha sokat iszok akkor mindegy hogy 2felet vagy 20felet iszok ugyanolyan szar lesz) Na szoval ellatnatok par tanaccsal?pl. vodkat mivel szabad keverni? (azt hogy keverni, ugy ertem milyen masik alkoholt szabad/ajanlott ra inni?!) koszonom.

#alkohol.buli
2015. nov. 13. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem szoktál inni, akkor keverni egyáltalán nem jó, mert azonnal fejre állsz. A legjobb, amit tehetsz, hogy fröccsözöl, ami nagy divat is lett mostanában, szívószállal meg jól is néz ki egy nő kezében. Kérsz 1 dl rosé bort 1-2 dl szódával, az elég light-os és nem ütöd ki magad, nem mellesleg a szóda miatt nem fogsz kiszáradni sem.

A vodka az egyik legdurvább tömény, én biztos nem innék a helyedben, max. 2 cl vodkát 2 dl narancslével, de abból is 3-4 pohárnál nem többet. Ha úgy érzed, kezd megártani, vegyél egy sós mogyorót, vagy egy zacskó ropit és azt eszegesd mellé, az étel felszívja valamennyire az alkoholt.

2015. nov. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vodkát nem ajánlok ha nem szoktál inni, én életemben először sört kevertem vodkával meg vermuthal és borral, ezt így egymás után.

2 napig rosszul voltam. xD

Ha iszol akkor bor, vagy valami likőr, töményet nem nagyon ajánlok, max wiskey-t, az lassan kortyolgatva nem üt akkorát.

Ha alapozni akarsz és szereted a sört azzal kezdj, mert "Borra sör meggyötör."

2015. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Phoney ***** válasza:

Sört, bort/pezsgőt, illetve tejszínes dolgokat egymással nem annyira érdemes, de egyébként közvetlenül nincs baj a keveréssel.


A többi esetben csak az a baj, hogy ha többfélét iszol, akkor több és gyakrabban esik jól, aztán észre sem veszed, hogy úgy kapkodod be a különböző feleseket, mint a cukorkát... ha egyfélét iszol, akkor jobban érzed, hogy mennyi és milyen gyakran esik jól.

2015. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom.igazabol eddig kb. 3-4x ittam. mindig vodkat. nekem nagyon bejott :D tudtok nekem irni noi italokat?:$(likoron kivul)
2015. nov. 14. 10:36
 5/5 anonim válasza:
Martini vagy egyéb vermut pl.
2015. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!