Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik éri meg jobban szerinte...

Melyik éri meg jobban szerintetek? Egy 2 poharas 0.7 l es Jack Daniel's vagy egy két poharas Johnnie Walker Black Label?

Figyelt kérdés
A Jack 6200Ft a Black Label 7900Ft a tescoba és mind a kettöhöz adnak két poharat. Melyiket válasszam mert nem sokkal drágább a Black Label
2015. nov. 25. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
A Johnnie Black kb. annyival is ér többet amennyivel többe kerül. Ha Johnnie Blacket még nem ittál egy próbát megér. Nekem személy szerint sokkal jobban bejön mint a Jack old no. 7. Mind a 2 whisky jól iható, nem karcolnak mint pl. a fehér Jim Beam vagy Piros Johnnie, de a Jacknél ez egy kicsit rámegy az íz rovására, nem túl karakteres, a fekete Johnnie viszont lágy de ugyanakkor karakteres, jó íze is van.
2015. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális a kérdés, de azért írok!


A két ital nagyon különbözik egymástól, de a saját kategóriájába a JW Black komolyabb ital! Ha nem bánod rá a pénzt akkor szerintem azt lett volna érdemes választani! Természetesen a JD sem rossz két pohárral díszdobozban ennyi pénzért elég jó, de csak akkor ha a poharakra is igényt tartasz! De a Black pohárral azért komolyabb csomag! Nekem is van csak nekem egy pohárral és jégkockakészítő labdával! A vitrinem egyik "égköve"! :)

2016. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!