Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek a Hungária...

Mi a véleményetek a Hungária Extra Dry pezsgőről?

Figyelt kérdés
Megkóstolásra szerintetek elég a 2 deciliteres kiszerelés?

2015. dec. 4. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, eleg. Am kostoltam mar sztem nem rossz, de am nalam mindig is a Törley volt a nyerö:)
2015. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Hungária Extra Dry a legjobb magyar pezsgő. A törley alapjában véve fasorban sincs, persze vannak neki is különlegesebb kiadásai, amik már versenybe szállnak.


Egyébként az Xdry szokott nyerni ezeken a versenyeken.


Nekem személyes kedvencem, ár/érték arányban a legjobb. Nyilván ha tehetem akkor Moet-et iszom, de nem mindegy hogy 15, vagy 2ezerbe kerül. És az Xdry bármikor jöhet, ugyanis olcsó, és finom.


Szerintem nem egy ökör ára, felesleges kicsit venni, és egyébként sem éri meg.

2015. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék kicsit venni,mert egyenlőre csak kóstolásra veszem,és csak magamnak és nem akarom az üveg maradékát kidobni,amit nem tudok meginni.
2015. dec. 5. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó pezsgő.
2015. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!