Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Bailey's-t felbontás után...

Bailey's-t felbontás után hűtőben kell tárolni? Szobahőmérsékleten megromlik?

Figyelt kérdés
Kaptam Karácsonyra egy üveg Bailey's-t, még nem bontottam fel. Eddig csak máshol kóstoltam, sose kaptam vagy vettem egy egész üveggel, így nem tudom, hogy felbontás után ezt hűtőbe teszik vagy csak bárszekrénybe. Boltban simán csak a polcon van, nem hűtőben, de felbontás után is tárolható szobahőmérsékleten? Tejszínt tartalmaz, ami úgy tudom, hogy megromlik. De alkohol is van benne, akkor nem tud megsavanyodni a tejszín?

2015. dec. 26. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne kovesd el a hibam: en szobaban tartottam... Megromlott.
2015. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi!
2015. dec. 26. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyem a hűtőben is megromlott. De tény, hogy sokaig ott volt. Par napra elvan ott
2015. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig hűtve tárolva láttam eddig. Gondolom mivel tejet tartalmaz, nem árt neki :)
2015. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hűtőben kell.
2015. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Phoney ***** válasza:

17% alkoholtartalmú, organikus úton nem romlik, szóval bontás után is tökmindegy neki, hogy hűtő vagy szoba.


A gyártó szerint gyártástól számított 2 év a szavatossági ideje bontástól/hűtéstől függetlenül.

2015. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdező neked a keresztneved nem R-el kezdődik véletlenül?
2015. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem
2015. dec. 28. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!