Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka-narancshoz milyen...

Vodka-narancshoz milyen vodkát és milyen narancslevet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Vodkát már ittunk így, a Finlandia tűnt a legjobbnak. (kb 4000/liter)

Narancsléből milyen kell? Hány százalékos, rostos-nem rostos?



2015. dec. 28. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Finlandia az jó, esetleg még Bols. Narancsléből én a 100%-osat szeretem, de elvileg szénsavasan hamarabb megérzed. De finom még 100%-os őszibarack lével is, aki az édesebbet szereti.
2015. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Olyan vodkát, amit magában nem köpnél vissza. Szóval igen, minimum Finlandia vagy Bols minőségűt vagy attól felfelé. Smirnoff, stb.


Narancsléből ki milyet szeret. Van, aki a rostosat, van aki nem. Megint más meg fantával issza.


Én a legjobban rostos narancslével szeretem, egy kevés citrom vagy lime levével, gyümölcskarikákkal. Nagyon finom, érdekes ízt adni egy kis citrom.

2015. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
Én személy szerint keveréshez nem veszek drága vodkát, nekem a royal vagy a finlandia is bőven jó, bár ehhez hozzátestem hogy nekem a vodka az egyik kedvenc piám. Narancsból nekem rostossal ízlik legjobban, de fantával azért jó, mert a szénsav miatt ütősebb, meg valamivel olcsóbb is.
2015. dec. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!