Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy lehet, hogy a becherovka,...

Hogy lehet, hogy a becherovka, hubi, jéger triótol részegebb vagyok, mint 2,5 dl vodkától?

Figyelt kérdés
Talán a gyógyfüvek miatt?

2016. jan. 3. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mármint hogy ha mind a 3-ból iszol 1-1 felest, tehát összesen 3-mat részegebb vagy mint 5 feles vodkától, vagy pedig 2.5dl Jager vagy hubi vagy becherowka jobban berúgat mint ugyanannyi vodka? Nem igazán pontos a kérdés. Amúgy engem nem ütnek meg jobban, ellenben ezektől mivel ilyen édes cukrozott löttyök mindig hamar elkap a hányinger. Ha megiszok mondjuk fél liter vodkát 3 óra alatt ittas leszek de a gyomrom rendben lesz, ellenben ha ezek valamelyikéből iszok meg fél litert 3 óra alatt pont hogy sokkal kevésbé leszek ittas mint a vodkától, mivelhogy a gyomrom ezekből max. 3 decit bír meg hányás nélkül, így a másik 2 decit instant kihánynám miután lenyelem. Emellett leszögezném hogy ízre a Jager és a Hubi a kedvenc piám, csak egyszerűen nekem a gyomrom nem tolerálja őket nagy mennyiségben.
2016. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:

A likőrökből valszeg többet iszol és/vagy gyorsabban iszod őket. A többféle ital keverésénél klasszikus tönet, hogy sorra kapkodja be az ember a poharakat. Mivel a cukortartalmuk miatt késleletve ütnek, ezért eleve bátrabban is iszod őket.


A növényi összetevők aránya a likőrökben elég alacsony, mivel mindig is élvezeti cikkek voltak.

2016. jan. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!