Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol vehetek piát 18 alatt...

Hol vehetek piát 18 alatt miskolcon?

Figyelt kérdés
konkrét boltokat irjatok lécci :D
2010. márc. 25. 18:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
hát igazából ezt nemtudom de nekem régen egy kis kocsmában kiadták de csak akkor ha nem volt bennt senki.próbáld meg néhány helyen vagy küldjbe egy olyan embert aki már elmúlt 18 az én haverjaim mindig azt csinálták.és bocsánat hogy nem konkrét boltokat mondtam.
2010. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Korzó Italház, (az Pizza Tábor- Új Otp irányba haladsz Martintelep felé)

legtöbb kisbolt

2010. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
diósgyőr:azon belül árpád utca italkereskedés egész nagy bolt nem egy kis sufni hatalmas választékkal,10 évesnek is kiadják:)kis segítség:villamossal villvégig mész,balra fordulsz a pénztárnál átmész a másik oldalra mész egyenesen lesz egy másik zebra nem mész el a buszmeg felé hanem mész egyenesen,ezután egy boltsorba fogsz akadni;Kreatív fotószalon,koala stbstb és a mr. burger előtt van az italker..Sok sikert:)
2010. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kösz mind3ótoknak ;)
2010. márc. 31. 18:05
 5/14 anonim válasza:

Ahogy mész a Centrumtól a Villanyrendőr felé, a Villanyrendőrnél jobbra fordulsz. Abban az utcában van 3 gyros-ozó egymás mellett, és mellettük van egy éjjelnappali, úgy hívják a fiatalok h "zsidó". Az ajtóra külön ki van írva h "18 éveseket szeszesitallal nem szolgálunk ki". Na, ott kiadják. Tőlünk eddig egyszer kérdezték meg h "ugye vagytok már 18?" és ennyi. ált. semmit se mondanak. mindog kiadták eddig.

am ha feleseket akarsz venni akkor a fiatalok körében népszerű kocsmákban, szórakozóhelyeken is gond nélkül kiadják, pl. Amsterdam, Colombus, Törökméz stb.

16/L

2010. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
előző vok, bocs, az van kiírva h "18 éven aluliakat..." :D
2010. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Amsterdam,MézxDDDD SzórakozóhelyekxDDDDszakadtam hahaha ha neked eza szórakozóhely congrats nevezzük ink őket kis csöves kocsmáknakxD
2010. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

23:33-as:

először tanulnál meg olvasni meg szöveget értelmezni, idióta... azt írtam h kocsmákban, szórakozóhelyeken. és sztem ezek nem csöves kocsmák, az én nézeteim szerint a csöves kocsmákba lecsúszott, öreg alkoholisták járnak. itt viszont főként kamaszok vannak vagy huszonévesek. és az Amsterdamról annyit, h ha járnál ott estefelé látnád, hogy DJ van és szinte mindenki táncol, sztem ezt lehet szórakozóhelynek nevezni.

2010. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van a régi béke mozi épülete,ami most művészetek háza.mellette van az a mélygarázs,na a mélygarázs mellett a főutca irányába van 1 sörpáholy.viking sörpáholy.egyszer kérdezték meg össz-vissz hogy vagyunk e már 18 évesek,mondtuk hogy 16 ( amúgy csak 15 ) és kiadták.jó kis hely,szeretjük,de az amsterdam is jó ahogy már írták előttem. :P
2010. ápr. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"pl. Amsterdam, Colombus, Törökméz" ott a Pl...ha azt írod hogy pl east side akkor értem de Pl.törökméz olyan nincs mert az nem szórakozóhely:)
2010. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!