Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ez othello bor lehet?

Ez othello bor lehet?

Figyelt kérdés
Tavaly ittam igazi othello bort még nyár fele, édeskés volt selymes bársonyos vörösbor nagyon ízlett, most is kaptam othello bort de ez olyan savanykás és nem bársonyos ez lehet nem is othello? létezik savanykás othello?

2016. jan. 6. 17:08
 1/8 A kérdező kommentje:
nem azt mondom hogy savanyu, csak hogy nem édeskés mint amit tavaly nyáron ittam
2016. jan. 6. 17:11
 2/8 anonim ***** válasza:
A jó noánál nincs jobb, ha megcukrozzák! Az a jó metilalkohol buké!
2016. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jo mozsrmár mindeggy megitam leszarom jivitjovolt jocakat
2016. jan. 6. 17:21
 4/8 Mojjo ***** válasza:

Látom, beütött a bor rendesen :D

Amúgy igen, othelloból is lehet savanyú, sz@r bort készíteni, de még mennyire. Nagyjából minden fajtából lehet jót és rosszat is csinálni. (Bár minden fajtának megvannak a maga határai, természetesen.)

2016. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jah betütőtt vagy 4litert megittam fostam is én akármilyen fajta vörös bort iszok a talbettástól a legdrágábbik mindegyik megfosat de nem tudom miért..
2016. jan. 7. 16:52
 6/8 Mojjo ***** válasza:
Mondjuk 4 liter bor elfogyasztása válthat ki nem várt testi reakciókat - ha mindig ennyit iszol, nem biztos, hogy furcsa, hogy fosat. Ha kevesebbtől is bajod lesz akkor meg valamit nem tud lebontani a szervezeted normálisan bennük. Amúgy nem gondoltál még arra, hogy leállj a vörösborozással, ha így reagál a tested rá? (Nem mintha közöm lenne hozzá.)
2016. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Direkt termők engem is fosatnak.

3 üveg cabernet vagy kékfrankos nem árt meg, de 1.5 dl concord és fél napig megy a hasam.

2016. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha egy fél üveg bort megiszok akármilyen minőségű vörösbor akkor is megfosat nem tudom miért régen nem fosatott de már egy jó éve fosat azóta rá szoktam a házi páleszre
2016. jan. 8. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!