Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha éhgyomorra megiszom egy...

Ha éhgyomorra megiszom egy üveg sört, azt mennyire fogom "megérezni"? Csak be leszek tőle csiccsentve?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, 172 cm és 60kg. Szoktam inni alkoholt (bár azért nem túl gyakran).
2016. jan. 9. 17:17
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez emberfüggő... Én legutóbb, mikor egész napi nem evés után elég gyorsan megittam egy korsó csapolt sört(ami ugye fel van higitva vizzel, ezáltal gyengébb is valamivel) akkor egy kicsit megéreztem. Bár, itt egy üveg sörröl írsz.. azt szerintem nem nagyon fogod megérezni. :)
2016. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod meg ha megiszod.
2016. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb. 17g tiszta alkohol, 0.34 ezreléknek felel meg, amúgy ha optimálisan hidratált vagy.


Meg fogod érezni, de ez még csak az ittas állapotot sem jelent. Mindenesetre bátrabb leszel tőle és kipirosodhatsz. 3 óra kell, hogy ürüljön a szervezetedből. 0.5 ezreléktől beszél a szakma ittas, 1.5 ezreléktől részeg 2.5-től mérgezett, 5.0-tól halott állapotról.

2016. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!