Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek a Nyakas...

Mi a véleményetek a Nyakas borokról?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 14:53
 1/7 Mojjo ***** válasza:

Ízig-vérig körzővel-vonalzóval tervezett technoborok. Többnyire korrektek, technológiailag tiszták, ugyanakkor (nekem) tökéletesen arctalanok, mindenféle izgalomtól mentesek.

Akinek egy megbízhatóan tiszta bor kell a közértből, annak oké, aki bármiféle komolyabb tartalomra, egyediségre vágyik, annak véleményem szerint felejtős.

2016. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi Mojjo, számítottam rád, teljesen egyet tudok veled érteni.
2016. jan. 11. 15:12
 3/7 Mojjo ***** válasza:
Nagyon szívesen :)
2016. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zgyzgy ***** válasza:
Túlárazottak.
2016. jan. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a chardonnay és a szürkebarát boraikat. Élvezetes, minőségi termék.

Túlárazottságáról annyit, hogy spár árainak 60%áért meg lehet őket venni. Úgy már 1200 /1500 pénzért szerintem közel sem túlárazott.



Szürkebarát '13

Tükrös, világos szalmasárga. Erős, intenzív illatában fogad minket a mineralitás és a fehér bors. Elegáns savai élénkek, egyensúlyban vannak az alkohollal. Ízében harmonikus. Az erős minerális utóízében meglelhetők fűszeres jegyek. Késői szüretre emlékeztető szőlő íz jelentkezik a hosszan lecsengő utóízében.


Nem véletlenül lett érmes.


[link]

2016. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mojjo ***** válasza:

Troll314csa, szerinted lehet még valamerre kapni ezt a szürkebarátot? Nagyon kíváncsivá tettél. Főleg a minerális, meg késői szüretes jegyekkel :)


Egyébként a linkelt oldalon nem látom, hogy érmet nyert volna o.O Nem mintha számomra ennek nullánál több jelentősége lenne - tudnék a borversenyekről is oldalakat írni... :)

2016. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz! Nem néztem, meg, hogy lehet-e még kapni. Nekem van egy eldobozolva. Megtartom egy különleges alkalomra.


2011 is fincsi volt. Kár, hogy már csak prémiumban lehet kapni 5000ért, amit kicsit soknak tartok.


2012-eset láttam csak. Azt még nem kóstoltam, de rendelni fogok majd.


Bakker! Pedig azt hittem megtartják ezt a fajtát.

2016. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!