Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az számít, hogy 1 hónapja nem...

Az számít, hogy 1 hónapja nem ittam?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy ivó,hisz csak most lettem 18 éves,így nem viszem túlzásba.De szinte eddig ha nem is folyamatosan,de így havonta átlagba,ha sörbe számolok egy 5-6 sör lecsúszott.Most már egy hónapja nem ittam semmit,de holnap lenne egy buli,így gondoltam lesz egy kis lazulás.Most se szeretnék berúgni,inkább csak jól érezni magam.


Úgy gondolom,hogy átlagosan bírom az alkoholt és 74 kg vagyok.Szerintetek az befolyásolhatja a "berúgás" gyorsaságát,ha már 1 hónapja nem ittam? Vagy ennyi idő az még nem nagyon számít?(mondom előtte sem vittem túlzásba,kb.2 hete egy kicsit)


Előre köszi a válaszokért! :)



2016. febr. 4. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hinném :D
2016. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit.

Akkor sem számítana, ha előtte évekig napi két liter bort megittál volna. De így, hogy havi 5-6 üveg volt a "norma", semmi jelentősége ennek az egy hónapnak.

2016. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm mindkettőtöknek,ment a zöld kéz! :)
2016. febr. 4. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Az se számít hogy hány kg vagy és milyen magas. Ismerek olyan 160 centis lányt aki úgy iszik mintha az élete múlna rajta, meg nagy medvét is aki rosszul bírja a piát. Ez egy kódolt dolog, így születsz.
2016. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!