Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olcsó, de finom tömény ital?

Olcsó, de finom tömény ital?

Figyelt kérdés

Mely tömény szeszes italok a legolcsóbbak?

Persze nem az összepancsolt kategória, hanem azért finom legyen.

Mondjuk valami whisky? Melyik márka van a legjobb árban?

(Meg persze egyéb is jöhet: pálinka, gin, stb.)

Köszönöm!


2016. febr. 14. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A gin-t 1500-ért veszem az aldi - lidl valamelyikében, 7 dl asszem, szerintem elég olcsó.

A whiskey a világ legdrágább itala. Ha abból jót akarsz, akkor az nem két forint lesz.

Ami nekem finom, bár lehet neked az pancsolt, az a likőr, csoki likőr, tojás likőr kb 700 forint a coop-ban és finomka. :D

A vodka - tehát vodka és nem vodka ízű szeszes ital - van még olcsó kategóriában, a többihez képest.

Ennyi jutott most eszembe.

23/l

2016. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha az édes ízviláguakra érted hogy finom akkor esetleg Hubertust tudom mondani. Illetve a Pennyben, Aldiban és lidlben is vannak Jagerutánzatok, Jagdbitter, jagdstolz stb. azok még a hubinál is olcsóbbak, és nem sokkal rosszabbak a Jagernél ízre. Ezen kívül a kommersz barnarum jó még és olcsó. Az a sportszeletre emlékeztet.
2016. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 15. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!