Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire birom a piát?

Mennyire birom a piát?

Figyelt kérdés

Már mint ahhoz kepest hogy lany vagyok és 40-50 kg között

Szoktam néha inni és érzem is egy picit de van h jobban valamivel. De sose látják rajtam Max akkor ha elmondom h ittam. A múltkor megittam 3 cl páleszt, 3 deci sört, 4 deci bort és ht lehet mondani enyhén berúgtam. 20 percig egy picit szédültem, lebambultam, majdnem elaludtam. De szinte nem is látszódott más szemébe. Ez azért van mert birom is valamennyire h hamar kimegy vagy h mert aki ismer az ugy gondolja h mindig ilyen vagyok?

Mert amit leírtam az előbb az 4 feles 40 %osnak felel meg.


2016. febr. 24. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyi idő alatt ittad meg, ha kb. 1 óra alatt, akkor a nemedhez és testtömegedhez képest az átlagosnál talán jobban bírod valamivel.
2016. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1- 1,5 órán belül de a bornal jött igazán

Meg az a fura h én többször is be tudok csiccsenteni vagy hogy mondjak pár órán belül. De van aki meg szüntelenül egész nap részeg ez hogy van . Nem mintha fel napig ugy akarnék lenni

2016. febr. 24. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
a korod nem tudjuk.. szerintem ez átlagos teherbírás. Én is lány vagyok, igaz 55 kiló, de bulik alkalmával körülbelül 7 felest szoktam meginni, egész estére elosztva, vagyis kb 11-éjféltől hajnali három-négyig. Ez arra elég hogy picit jobb hangulatom legyen. Még ezt is átlagosnak nevezném.
2016. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért a 7 feles az még egy alkesznek se keves
2016. febr. 24. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
A 7 feles az ha jol szamolom 3.5 deci, az egy este/ejszaka leforgasa alatt meg igencsak eros italokbol sem veszedelemes adag egy normal embernek.
2016. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az általad leírt mennyiség közel sem felel meg négy 40%-os feles alkoholtartalmának.
2016. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a pálinka 50%-os a sör 5%-os a bor meg 12.5%-os akkor pontosan annyi tisztaszesz van a 3 cent páleszbe 3 deci sörbe és 4 deci borba mint a 2 deci 40%-os töménybe, szám szerint 80ml. Persze ha bolti pálinkáról, alsó közép kategóriás sörről, és valami pár 100Ft-os borról van szó akkor valóban nincs benne annyi hanem inkább olyan 60-65ml. 40-50kg közti lánynak ez elég normális alkoholtűrés. Egyik válaszoló azt írta ő 11-éjféltől 3-4-ig 7 felest iszik és ez csak jó hangulatot csinál neki, ez egy hasonló súlyú lányhoz igen csak jó alkoholtűrés, mert ennyi még engem is megcsapott ennyi idő alatt kezdő ivóként, pedig én nem lány vagyok, és mikor kezdtem piálgatni 90 kiló körül voltam. Most persze már edzőttem és sokkal jobban bírom, de azt mondom hogy egy 50kg körüli csajnak azért 3-4 óra alatt 7 feles nem gyenge, főleg abból kiindulva hogy baráti körömben több ilyen súlyú csaj aki mondjuk ritkán fogyaszt szeszt 3 felestől be van rúgva.
2016. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Házi pálinka, házi bor, rocky sör ezek szoktak csúszni de finom a konyak is, a wisky is.

De a 40 kghoz Közelebb vagyok mint az 50 het

2016. febr. 25. 20:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Hű. Te aztán nagyon bírod a piát. Sőt, kár hogy nem 30 kiló vagy és hogy nem 5 liter pálinkát ittál... akkor még menőbb lennél.

Azta, felnézek rád.

2016. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!