Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyiért lehet eladni manapsá...

Mennyiért lehet eladni manapság egy 50 L-es kb.20 éve készült és használt, de szerintem jó állapotban lévő boroshordót?

Figyelt kérdés
Lövésem nincs nagyjából mennyit lehet érte kérni!
2016. márc. 31. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt kell csinálni -legyen szó bármilyen tárgyról- hogy rákeresel a Vaterán, Jófogáson, és lesz egy reális képed arról, hogy mennyiért kínálják ezeket. Ha el is akarod adni, akkor érdemes kicsit alámenni az átlagárnak.
2016. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A Vaterán mondjuk minden egy kicsit túl van árazva, szakfórumokon alacsonyabb az ár, de a jövőben hasznosítható tudást is begyűjthetsz. Először is, milyen fából van, szorul-e felújításra, szúette-e, áll-e ki 1 dongája is a többi síkjából, ereszti-e a folyadékot (amíg ezt nem próbáltad ki, nem állíthatod jó állapotúnak), penészes-e vagy volt-e penészes valaha, rendszeresen volt-e kénezve. Ilyen kérdésekre nem árt tudni válaszolni üzlet esetén.
2016. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vaterán, jófogáson nagyon túl vannak árazva, szerintem azokat senki sem veszi meg, ha csak nem ért hozzá semmit.
2016. ápr. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet egy kicsit félreérhetően írtam, de jelenleg is volt használva, jövőre már nem tervezem, tehát nem 20 éve volt. Csöpögni nem csöpögött, kénezve is volt, nem volt baja. Végülis megnéztem az árakat itt is ott is, sikerült vevőt találnom rá helyben, a nagyobb hordókra, amik 80 L-esek, eladtam 6000 Ft-ért.
2016. ápr. 2. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!