Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Malibu rumot (likőrt)...

A Malibu rumot (likőrt) milyen arányban a legideálisabb keverni ananászlével?

Figyelt kérdés
most fogok először ilyet kóstolni szóval alapból sem tudom milyen lehet még :) illetve a másik hogy ha egy minimális tejszínt is teszek bele (pl. kávétejszín) az nem rontja el ugye? az már kicsit pina colada-s hatásra hajazna
2016. ápr. 14. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A tejszín nem rontja el, de nem javaslom hogy az egészet bekeverd. A Malibu egyébként csak rum, nem likőr. A keverés ízléstől függ, de szerintem az 1:2 vagy 1:3 aránnyal nem nyúlhatsz mellé.
2016. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól mondta az első válaszoló, az 1:2-es arány finom.

Ha tejszínnel is kipróbálnád, ajánlom, hogy egy ilyen arányú keveréket először egy kávétejszín kapszulával próbáld ki, ha ízlik, akkor siker :) ha nem, akkor többet nem teszel bele, úgy is finom.Ja és az ananászlé 100 %-os legyen, és jó minőségű márkát vegyél.

2016. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:
100%

Feynmann:

De, a Malibu egy (rumból készült) kókuszlikőr. (Illetve létezik egyéb ízekben is, de nemtom azokat árulják-e itthon.) Likőr = szesz + ízesítés + édesítés. Más kérdés, hogy a jobban hangzó "Carribbean rum with coconut" felirat díszíti, ami az EU-ban egyáltalán nem is szabályos, nemtom mi alapján élvez kivételt.

2016. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tény hogy nem rossz, viszont szerintem méltánytalanul drága ez a kis cucc. igaz most 2000 ftért hozzájutottam akciósan dehát még így is. megpróbálom majd talán a "hamisítványokat" utánzatokat ezekből is hátha ütik ezt a szintet
2016. ápr. 14. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!