Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Édesszájú férfinak milyen...

Édesszájú férfinak milyen italokat ajánlatok, amiket áruházban is be lehet szerezni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Sok lehetőség van. Bailey's, Limoncello és egyéb likőrök, mint a Fütyülős.
2016. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Ezt nem lehet így megmondani. Mi a párommal roppant édesszájúak vagyunk, napi több édességet eszünk, de alapvetően utáljuk az édes italokat, kivéve a tokaji aszút s pár édes belga sört (de pl. a Kwak nekem az édessége miatt nem tetszett. ha jól emlékszem, az volt, rég volt és soha többé nem fogom újra megkóstolni). Semmilyen likőrt nem innék meg, az bizonyos, borból is a száraz vöröset szeretem inkább (ha nem számítjuk a tokaji aszút, ami fogalom :D de azt sem szereti mindenki).


Itallal nehéz, sosem lehet megtippelni, ki mit szeret, ha tudjuk, jó, ha nem, lutri.

2016. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Sort talan szeretik a legtobben.


Jagermaister talan ami alkalmibb es edesebb, de talan a szilvas Unikum is jo lehet.


Tenyleg jo lenne megkerdezni, de ha nagyon mellelottok akkor max tovabbajandekozza. Alkohol nem szokott karba veszni.

2016. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kakaó?
2016. máj. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Unicum szilva sem ízlik mindenkinek. Én mondjuk azt pont szeretem. Az alap unicumot nem, mert az nagyon keserű, de a szilvás az pont jó. Viszont van olyan édes szájú aki egyáltalán nem szereti a keserűt. Több olyan is ismerek aki a Jagert, Hubertust imádja, az Unicum szilvát meg Becherovkát meg nem szereti, pedig azok sem vészesen keserűek. Jagerrel tényleg nem lehet annyira mellélőni, de az is egy megoldás, hogy veszel valami szép díszdobozos piát, mindegy hogy édes vagy nem lehet akár whisky, vodka, cognac stb. aztán vagy szereti, vagy ha nem akkor jó lesz hogy ő továbbajándékozza valakinek akiről tudja hogy szereti.
2016. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kyr royal alapanyag fantasztikus! Cassis likőr, pezsgő. Határozottan kellemes!

A krém likőr is finom. Én a kávésat, tiramisusat és csokisat kedvelem,a sima tojás nem jön be.

2016. máj. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!