Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudom beszerezni az új...

Hol tudom beszerezni az új bodzás és citromfüves Royal Vodkákat Budapesten?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még sosem láttam ilyet. Küldj már róla egy képet.
2016. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2016. máj. 21. 14:54
 3/4 Markandilo válasza:
100%
Van ilyen én a metróban találkoztam vele először! Nagy kedvencem lett és mivel teaként is fogyasztom a citromfüvet így nem akadály hogy manuálisan csinálok keveréket. Pár órára sima vodkába jó két maréknyi citromfű levél ha tea ként van fele elég én friss növényről nyesem. pár óra vagy akár nap és szép zöldes sárga lesz érezni a citrom illatát ízre is nagyon finom. Mondjuk én shooter koktélként iszom. Alias kamikazee 6cl/6cl (citromfüves) vodka / triple sec ez kb 1200ft a boltba / 5deci. És lime lé vagy syrup bele 3cl. Elég ütös cucc szal haverokkal lehet egy jó kis parti. Most tervezem egy kicsit feldobni igaz anyagilag drága de egyszer élünk. Az alapanyagok összesen 25000 pénzbe kerülnek úgymint absolut vodka 100 ez 50% os / Cointreau keserű narancs likőr és valami menő citrom lime syrup :) Persze a vodkába megy a két marék citromfű. Amúgy e nélkül is ajánlott!
2016. jún. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nvm tescoba már behozták a választékba :)
2016. aug. 1. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!