Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha 14 évesen iszok alkoholt...

Ha 14 évesen iszok alkoholt lehet valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
Annyi lenne hogy idén ballagok és szeretném megünnepelni unokatestvéreimmel és inni valamit.Otthon csak pálinka van.Találtam ilyen kis Jagermaistered kis poharat amin 0.02 l illetve 0.05 l van jelezve.Mennyi adag kell akár a kisebbikből akár a nagyobbikból hogy berúgjak egy kicsit?Nem kérek kritizálást!Előre is köszi!Pontosan írjátok le hogy pl melyik mennyisegnel mennyi palinkat kell inni.
2016. máj. 29. 22:13
 1/7 gnoomage ***** válasza:
89%
Nem lehet tudni... Se azt, hogy lesz e bajod, se azt, hogy mennyitől rúgsz be.. Unokatesóid hány évesek? Ha még ők se ittak hagyjátok a francba és várjatok félévet a középsulis bulikig...
2016. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 $$$$$ ***** válasza:
100%

Hát ezt nem lehet megmondani hogy menyi kell.

Nagyon emberfüggő. Én pl 7 dl vodka után meg 3-4 feles egyéb ital után mèg haza megyek a lábamon . Sőt volt hogy enyi ital után haza vittem a hulla részeg haverom aki meg csak 3 dl vodkát ivott és menni se rudott valamint mindent összehányt beleértve engem is. Én meg hiába ittam amit leírtam nem hánytam és a havetom is hazavittem és még utána haza is mentem. Tehát nagyon emberfüggő .

2016. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha még nem ittál soha, 2x 0,05 l bőven elég lesz ahhoz, hogy elkezdd érezni a hatást. Csak aztán ne szaladjon el a ló! Úgy fogod érezni, hogy mindenre képes vagy, jöjjön még vagy 3 feles, aztán a végén hányni fogsz. Szóval igyál egyet, várj egy fél órát, igyál még egyet. Ha nagyon nem érzel semmit, esetleg még egyet. Közben fogyassz vizet is. Egészségetekre, és sok sikert a középiskolához!
2016. máj. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2016. máj. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget akik viszonylag arra válaszoltak amire gondoltam!:)
2016. máj. 30. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
A palinkanak van egy olyan tulajdonsaga, hogy nem lehet azonnal erezni a hatasat. Mire elkezded erezni addigra tul sokat ittal.. Sok mulik azon is h elotte eszel-e, mit es mennyit. Ha nem eszel elotte akkor kevesebb is elintez, ha eszel akkor jobban birod. A 0.002-es poharakat hasznaljatok es teljen el legalabb 15 perc ket kor kozott.. Amikor kezditek erezni, akkor alljatok le. Talan megusszatok a beokadast.
2016. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a mai generaciot elnezem, mar 13 eves korukba pialnak, buliznak. Igen, hosszu tavon butit, es nem egeszseges a szervezetednek sem. Miert is akarnal 14 evesen pialni? A te korodban nem, hogy hozzaferesem, meg, csak pialni sem akartam.
2016. jún. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!