Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek az erős...

Mi a véleményetek az erős sörökről?

Figyelt kérdés
Jók az erős 7-8%-os sörök? Mennyitől lehet berugni? Melyiket ajánljátok?

2016. jún. 20. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Kúltúráltabb helyeken nem azért iszik az ember alkoholt, hogy berúgjon.
2016. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát mi másért inna bárki is?
2016. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha csak berúgni akarsz, akkor elmész a LIDL-be, és veszel 2-3 Argus Strong-ot. Elég finom ital, és 7,2%-os. Semmi flanc, és 200 Ft körüli az ára. Tesco-nak is van saját márkás olcsó erős söre.


Hogyha a véleményemet kérdezed, akkor ne rohamiváshoz használd ezeket, hanem próbálj ki minél több féle, különlegesebb (mondjuk 300 Ft+, de persze nem lehet így pontosan bekategorizálni) kézműves söröket. Azok között nem ritkák a 9%-osak sem, viszont mennyei ízük tud lenni.

2016. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy befektetek egy belga sörre így nem berúhási hanem élvezeti szempontból csakhát az 800ft 0.33 (pl duvel,delirium stb!) De lehet hogy megéri.
2016. jún. 20. 20:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Kommersz vodkával lehet olcsóbban megúszod.
2016. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A belgák nem csak erősek, de finomak is.

Elég belőlük 1-2 üveg akár kajához is illenek.

2016. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A jóféléket kedvelem. Belgából ittam már 12%-osat is, bár az sem tartozik a kedvenceim közé. Fene tudja, az erősség és a finomság két különböző dolog...
2016. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben lehet kapni időnként Faxe sört, 750 forintért megvettem egyszer a 10%-os verziót (1L-es acéldoboz) nem igazán lehetett élvezni az ízét, sörnél ez már túl magasnak tűnik, amúgy jót aludtam tőle.
2016. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#1: Röviden ennyi :)


ez is nagyon jó, angol ALE:

Fullers Golden Pride (8.5%)

kóstold meg

2016. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!