Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az általam nagyon kedvelt...

Az általam nagyon kedvelt Leffe Bruin (barna) és Leffe Blond (világos) sörökön kívül lehet kapni, rendelni más fajtáját hazánkban?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak ezt a két típusát látom, pedig tudomásom szerint 8 féle Leffe létezik.
2016. jún. 30. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Olyat pont nem tudok, ahol a többi Leffét meg lehetne venni, de különösebben nem is érdekelt őszintén szólva, mert az InBev multinacionális vállalat hitvány tömegterméke. Most úgy őszintén, kukorica egy belga sörben... ? Ne már!


Ajánlom neked inkább a Delirium, a Chimay, és a Kasteel söröket(ezeken belül van többféle), illetve ha nagyon el akarsz merülni a belga sörökben, akkor itt érdemes böngészni: [link]

2016. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Speciel mindhárom általad említett sörből van még nálam. Ízlések és pofonok. A Delirium Nocturnum egy nem rossz sör, de az erős fűszeres koriander íze nekem kicsit idegen volt, maradnék inkább a klasszikus íz világnál. A Leffe szerintem ár értékben (Lidl 375 Ft.-) egy kiváló sör, de mint említettem ez egyénenként szubjektív. Egyébként sem a minősítése miatt kérdeztem, hanem hogy lehet e kapni más fajtáját is. Azért kösz a véleményt.
2016. júl. 5. 19:40
 3/7 A kérdező kommentje:
....ja és én is a venenumról rendelek mindig. ;)
2016. júl. 5. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, oké, bocs, csak az átlag ember általában leragad a Leffénél, és azt hiszi, a belga sörök királya. :D

Mellesleg ha már a Lidl-t szóba hoztad, akkor most csütörtöktől lesz a Piraat Triple Hop, ha szereted az erősen komlós söröket, akkor azt nagyon ajánlom. :)

2016. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ennek is 375 lesz most darabja, szóval ár/értékben is jó.
2016. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz az infót. Mindenképpen megér egy próbát, nem ittam még olyat. Kivi vagyok mit tud ez a 10.5%-os sör. Brouwerij Van Steenberge sörfözdéjéből jelenleg Gulden Draak-om van itthon, ami nagyon ízlik. Ebből kiindulva sem lehet rossz söröcske. :)
2016. júl. 6. 16:51
 7/7 Dork Oarsman válasza:

Üdv!

Gödön a Belga Sörházban a következő Leffe söröket kaphatod:

Leffe Dark Bruin

Leffe Tripel

Leffe 9°Rituel

Leffe Nectar

Leffe Radieuse

Leffe de Noel

Leffe Ruby

Leffe Vieille Cuvee

Leffe Royale Whitbread Golding

Leffe Royale Cascade IPA

Leffe Royale Mapuche

Leffe Royale Crystal

Leffe Royale Mount Hood


Ezekkel együtt kb 200 féle belga sör van

2017. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!