Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Guinness fekete sör és a...

Pedro401 kérdése:

A Guinness fekete sör és a Breezer megérik a pénzüket?

Figyelt kérdés

Megéri megvenni ezt az ír fekete sört?

Jó íze van egyáltalán ? Azt láttam hogy 789 forintba kerül egy dobozzal.

Na és a Breezer az jó ízű ? Mert láttam az is 399 forintba kerül 2.75 deci. Megéri megkóstolni ezeket ?


2016. júl. 20. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Aki szereti ezeket, annak igen, aki meg nem, annak nem.
2016. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A Guinness jó sör, de a Draught, amit te valszeg venni akarsz egy vizes, ízetlen valami lett az utóbbi években, az Adria sétányon, a különleges sörök boltjában lehet venni Foreign Extra Stout-ot, az jó, de az már majdnem egy 1000-es a 0,33, szerintem nem ér annyit. Hiperből a kedvenc stoutom a Fullers Black Cab Stout, ebből tescoban 600 forint a fél liter, interben 700 az ugyanennyi, szerintem ez simán megéri az árát. Szóval a lényeg, a Black Cab-et próbáld ki, nem fogsz csalódni!


A Breezerről nem tudok nyilatkozni.

2016. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagyon egyedi ez a dolog..

Úgy 10 éve Londonban egy pubban ittam 1 korsóval, mert ugye azt meg kell kóstolni.

Többet nem, inkább mást..

Aztán idén jártam Dublinban, na mondom újfent iszom.

Nem lett a kedvencem, de "beruháztam" még egyre, tulajdonképpen arra voltam kíváncsi, meg lehet-e szeretni, ha már annyiaknak kedvence.

Nem fogok közéjük tartozni, van sok más, ami egyből jó.

2016. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Phoney ***** válasza:
100%

Ma már a magyar kisüzemi stoutok közt jobb vételek vannak a Guiness-nél, de a 800 forinthoz képest egyébként sem nagy szám. Ha nem feltétlenül pont ilyen sörfajtát akarsz, akkor pláne.


A Bacardi Breezer egy nagyon édes üdítő+rum keverék (persze nem a standard Bacardi fehérrummal, hanem valszeg csak a jellegtelen részével, ami nem igazán rumízű). A négyszáz forintjához képest lényegében csak annyit tud, hogy nincs alkoholos íze, mégis van olyan erős, mint a sör. (Egyeseknek ez megéri.) Nagyon hasonló italt lehetne csinálni sokkal olcsóbban Boleroból, szódavízből és olcsó vodkából, plusz cukrot hozzáadva és a megfelelő arányt eltalálva persze. (Mint ahogyan a túlárazott gagyi cidereket is nagyon jól lehet utánozni almaszörpös-vodkás fröccsel.)

2016. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Hát úgy voltam vele megkóstolom ezeket az italokat, de csak drága pancsozott sz**rok magas árral..
2016. júl. 20. 22:44
 6/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Szívesen, ha esetleg kíváncsi vagy rá, sörből mit érdemes megkóstolni, akkor írj nyugodtan pm-et!
2016. júl. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer érdemes megkóstolni a Guinnesst, nem rossz sör, néha akciósan el lehet csípni olcsóbban, 600 Ft körül a dobozost, ugyanakkor ahogy a 2. írta a Fuller's Black Cab Stout köröket ver rá, az egyik legjobb sör, amit ittam.
2016. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben guiness szokott lenni 500-ért. Egyedi íze van, de 500Ft is sok érte szerintem. Breezer az nagyon nem éri meg. Veszel magadnak egy üveg fehé Bacardit meg hozzá pár szénsavas üdítőt jobb és sokkal olcsóbb koktélokat kihozol belőle mint a breezer.
2016. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A Breezer-t a gazdagok isszak. Vesznek belolle egy rekesszel es ugy. Mashogy megsem eri, mert korulbelul huzora megiszom az egeszet 3 masodperc alatt olyan keves.
2016. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is pénzes alakoknak lett ez kitalálva.

Egy átlag keresetű ember pénztálcája nem bírja ezeket.

Főleg még azt is ,hogy silány minőségű vackok. Mégha jó minőség lenne akkor áldoznék rá..

2016. júl. 21. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!