Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit csináljak ha antialkoholis...

Mit csináljak ha antialkoholista vagyok? De nem akarok az lenni!

Figyelt kérdés

nem szeretem a piát, rosszul esik, ideges leszek tőle + fáradt + rosszkedvű. Minél többet iszom annál fokozódik.

Persze jó lenne bulikban, összejöveteleken inni és jól érezni magam, a többiek szeretik a piát, jól érzik magukat tőle.

Azt meg ne írjátok hogy pia nélkül is ugyanúgy lehet bulizni, ez a legnagyobb hülyeség.


2016. júl. 30. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

1. Jó ízűt kell inni. Üdítővel keverve pl.

2. Nem rosszullétig kellene tolni, hanem csak jókedvig...

3. Akkor az antialkoholisták soha életükben nem szórakoztak még jót egy buliban?

4. Mivel iszol, nem is vagy antialkoholista.

2016. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

de lehet jól érezni magad ital nélkül - olyan társaságba menj,ahol nem csak az az 1 szempont van

Valószínű a szervezeted tiltakozik (vese, máj, nyirokr.) - és így tudja kifejezni magát. Ezt fontos megérteni, mert nagyon megbosszulja magát, ha a testi jeleket elfojtjuk. Állítólag Petőfi sem bírta az italt - és mégis milyen vidám bordalokat írt! :D:D

2016. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De, pia nélkül is lehet bulizni. Nem tudom, ki az, aki az italtól jól érzi magát, én mindössze máshogy. Nem hinném, hogy olyan egetverően sokat vesztesz az ital hiányában, de megértem, hogy nem akarod kihagyni, én se akarnám, ezért nem leszek soha antialkoholista, minden évben többször iszom. De ha a testem tiltakozna, nem innék és kész.
2016. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak látom hogy amikor isznak akkor önfeledten tudnak mulatni, jól érzik magukat. Én meg ha iszok akkor rosszul vagyok.
2016. júl. 30. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te nem antialkoholista vagy, csak nem esik jól a pia. Eddig miket próbáltál inni és mennyit? Nem tudok róla, hogy lenne olyan betegség ami miatt az alkohol "nem működne".


Viszont én meg azt nem értem, hogy miért kell erőltetni azt, ami nem esik jól.

2016. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Mojjo ***** válasza:
100%
Kérdező, kérlek nyugtass meg, hogy ez egy troll kérdés, vagy ha nem, akkor maximum 16 éves vagy!
2016. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

"nem tudok róla, hogy lenne olyan betegség ami miatt az alkohol "nem működne". "

Pedig de. (többek közt én sem bírom, egész kevésnél pl úgy érzem leszakad a karom, 1 dl bortól(amit még szeretnék is) égni kezd az arcom) eleve a nők szervezete kevésbé tűri, és azon belül is mint fentebb írtam vannak akinek jelez a szervezete a fájdalommal.

A fájdalom a test szava,jelzése.

Kitűnően érzem magam ünnepeken, összejöveteleken - töltenek egy dl vörösbort és el vagyok vele 4 órán át:D

És érdekel a kicsit beszívott emberek gondolkodásmódja, azt figyelem.

Btw Azt tudja valaki - ha már itt egybegyűltünk e kocsmában-, hogy ha egy részeg egy még részegebbel találkozik, miért józanodik ki?

2016. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Pedig de. (többek közt én sem bírom, egész kevésnél pl úgy érzem leszakad a karom, 1 dl bortól(amit még szeretnék is) égni kezd az arcom) eleve a nők szervezete kevésbé tűri, és azon belül is mint fentebb írtam vannak akinek jelez a szervezete a fájdalommal."


Nem írtam azt, hogy nem hiszem el, hogy van ilyen betegség, csak azt, hogy nem tudok róla. És továbbra sem tudok róla, mert nem írtad le te sem, hogy lenne ilyen, csak hogy szerinted van.


Egyébként nekem van egy olyan ismerősöm aki bizonyos anyagokra allergiás és pl. vörösbort nem ihat, de fehéret minden további nélkül. Te nem így vagy ezzel?

2016. júl. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8 -lehet, de az összes alkohol közül csak a vörösbort szeretem valamennyire :D:D

Ittam egyszer egy eredeti portugál portóit - fergeteges volt, a napsütés ízét érzetem (bár azt már likőrnek tartják)

De sajnos ez kimutatott -nem én találtam ki-, hogy a nők (és az ázsiaiak) szervezete kevésbé bírja, hamarabb megbetegszik a máj.

most ezt találtam ez ügyben, de több helyen olvastam

[link]

Azt is kutatták, hogy a nők többsége azért iszik, hogy "jó fej" legyen/maradjon a társaságban, a férfiak az ízéért:D

2016. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd, pláne, ha rosszul vagy tőle. a szervezet okos, jelzi, ha valamire nagyon nincs szüksége. Igenis lehet jót bulizni alkohol nélkül is. Szerintem nagyon fiatal lehetsz, az alkohol ivást valami féle társasági elvárásnak tekinted és cikinek érzed, hogy ez neked nem megy. Ezért is nem tudod nélküle jól érezni magad, mert feszengsz, hogy nem iszol, és " mit gondol a többi menő arc rólad". Amint ezzel megbékélsz és felvállalod magad, rögtön jól fogod magad érezni a bulikban. Ha mindenképp tovább akarsz próbálkozni, akkor nagyon kevés alkoholt keverj üdítőkkel, próbálj ki édesebb koktélokat stb. Tehát igyál olyat, amiben nem érzed az alkohol ízét.
2016. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!