Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van még magyar sör?

Van még magyar sör?

Figyelt kérdés

Tudtommal az egykori magya sörgyárak (Borsodi, Dreher, Soproni, stb...) mára mind külföldi kézbe kerültek. Kutattam, de nem találtam magyar tulajdonú, magyar gyártmányú sörmárkákat.

Tévedek?



2016. aug. 4. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Arany fácán, Aranyfácán product kft., Hatvan
2016. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
csíki sör? rizmayer sörfőzde? stb
2016. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az aranyfácán a Sopronié, azaz a Heinekené.
2016. aug. 4. 20:31
 4/19 anonim ***** válasza:
*** Habár lehet hogy mégse magyar, pfff ... Ez van , a szalon is a németek kezében van .
2016. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a kézműves sörökkel, de olyan márkákra gondolok, amik kaphatóak néhány boltban
2016. aug. 4. 20:32
 6/19 gnoomage ***** válasza:
Rocky?
2016. aug. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Balaton, Kőbányai, Szalon, tradicionális magyar sörök . Magába a cuccba nem hiszem hogy a németek belepiszkáltak volna .
2016. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tehát nincs magyar tulajdonú sörgyár?
2016. aug. 4. 20:39
 9/19 anonim ***** válasza:
Pécsi sör.
2016. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne magyar sör, ott van a szent andrási, a Legenda Sörfőzde, a Rothbeer, a Monyo, a Hopfanatic, a fótiak, hogy csak néhányat említsek az országhatáron belülről. De valaki írta a Csíkit, azt Erdélyben valóban magyarok főzik, bár a sörük nem nagy szám... viszont a Felvidéken ott a Kaltenecker, ők világszínvonalú söröket csinálnak!

De tudod, mit? Nézegesd ezt itt( [link] ), és jó kóstolgatást!

2016. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!