Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ezek a másnaposság tünetei?

Ezek a másnaposság tünetei?

Figyelt kérdés
Nagyon erős hányingerem van, enyhe fejfájással fűszerezve. Fekszem az ágyban konkrétan és forgolódok.

2016. aug. 6. 14:39
 1/4 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
ha nem emlékszel semmire tegnapról amikor ittál akkor egyértelmü...ha meg most ittál és hányingered van de még magadnél vagy nem vagy az sztem...
2016. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
ha kevered a piat akkor rosszul leszel pl bor+sör=meggyötör...tapasztalat elozo voltam
2016. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mantis religiosa ***** válasza:

#2! Ez a mondás egész pontosan így hangzik: Sörre bor, bármikor. Borra sör, meggyötör.


A kérdésedre: erős szomjúság érzésed nincs? Zavar az erős fény? Ezek is gyakori tünetei a másnaposságnak.


Mire emlékszel?

2016. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs szomjúságérzésem. Mindenre emlékszem amit csináltam. Arra viszont annyira nem amiket mondtam. XD A fejem is eléggé fáj, erős hányingerem is van. Amiket ittam: Vodka, Rum (ezekből nagyon keveset), Sör (kb 1 fel doboznyi), Pezsgo, Likőr (na ezekből ittam a legtöbbet)
2016. aug. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!