Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legfinomabb whisky?...

Melyik a legfinomabb whisky? Milyen íze van egyáltalán?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nincs ilyen téren tapasztalatom és érdekelne, köszönöm!
2016. szept. 26. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az édesebb ízű whiskeyk a jobbak elvileg. Ha van lehetőséged, menj el egy kóstolóra. De ha nem vagy nagy fogyasztó, nem fogod nagyon élvezni.
2016. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kóstolj végig pár jobbat, ez ízlés dolga...

Sokat nem tudok segíteni, mert nincs nagy tapasztalatom, én megálltam a Glenlivetnél, az számomra a tökély :D Egyszer majd megkóstolom a Laphroigot is, de mivel az füstös, én pedig a gyümölcsösebb világot szeretem, nem bízom benne, hogy ízleni fog. De ki tudja? Sok ital ízlik, amik nem is hasonlítanak egymásra s pl. édesszájú létemre általában nem iszom meg az édes italokat, de még ott is van kivétel... Fura dolog az ízlés.

2016. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bodza33 válasza:
Tullamore Dew
2018. jún. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!