Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudok Budapesten Scherdel...

Hol tudok Budapesten Scherdel márkájú sört vásárolni?

Figyelt kérdés

Pár hete volt szerencsém megkóstolni a Bajok Kolbászda elnevezésű sörözőben és nagyon megízlett. Különösen a búzából készült verziója. Tudnátok mondani olyan helyeket, ahol valószínűleg kapható ez a márka? Mert ahogy elnéztem egyszerűbb boltokban és hipermarketekben nem lehet kapni :(

Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)


2016. okt. 13. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Pesti szakboltokban(Csak a jó sör, Különleges sörök boltja, Venenum, Beerodalom) érdemes megnézni, de én még egyikben sem láttam. Ugyanakkor Weihenstphaner, Franziskaner, meg Erdinger Urweisse szokott lenni, és ezek nagyon finom búzák, ha nincs az, amit keresel, javaslom ezek megkóstolását! :)
2016. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!