Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Meddig nem fogom kívánni az...

Meddig nem fogom kívánni az alkoholt?

Figyelt kérdés

Két hete durván berúgtam, másnapos is voltam rendesen.

Azóta semmilyen italt sem kívánok, sört se, bort se és töményet sem.

Nektek volt már ilyen? Meddig tartott?



2016. okt. 16. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer elég rendesen berúgtam, semmire nem emlékszem (szerencsére:D), bár másnapos nem voltam. Kb. két hétig nem kívántam semmit, de a pálinkától, egyéb töménytől kb. egy hónapig azt követően rosszul voltam.
2016. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer sakálra ittam magam a pálinkától... de tényleg. Se járni se beszélni gondolkozni meg pláne nem :D

Azóta a pálinka nyögve nyelősen csúszik le hiába mondom hogy nár undorodom tőle akkor is megiszom ha megkínálnak. már lassan 5 éve tart ez az undor...:D

2016. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Majd vissza jön a hangulata, de nem baj az ha tartasz egy kis szünetet. Amúgy több mint két évig én is éltem az alkeszok életét, hajnali 5 kor még inni kell stb. De meguntam. Most hébe-hóba bedobok egy sört meg esetleg egy töményet aztán jónapot. Hiába iszol többet jobb nem lesz, de a másnap rosszabb igen.
2016. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy egy évig sem volt kedvem inni, most meg szinte minden nap jól esik egy pohár bor. Ha mértékkel iszol, akkor nem megy el a kedved, és még az ízét is tudod értékelni.
2016. okt. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig örülj, míg nem hiányzik. Akkor esz baj, ha már minden nap kívánod.
2016. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!