Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehetséges, hogy immunis...

Lehetséges, hogy immunis vagyok a másnaposságra? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, egyetemista. Sok újat szerintem nem mondok azzal, hogy nálunk elég nagy, alkoholban gazdag bulik szoktak lenni amik után szinte mindenki másnapossággal küzd és egész nap élőhalottként vegetál. Én viszont akármennyit iszom, valahogy másnap maximum egy minimális fáradtságot érzek (semmi fejfájás vagy egyéb), pedig büszke falusi gyerekként a városiaknál általában jóval több alkoholt viszek be 1-1 buli alkalmával. :D Ők ennek ellenére mindig másnapossággal küzdenek, míg én egyáltalán nem. Elég furcsa (bár én örülök ennek az isteni adománynak). :D

2016. okt. 24. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, én eddig két lehetőséget találtam :D


- vagy jobban bírjuk a dehidratáltságot (ami elvileg minden baj forrása)


- vagy hatékonyabban bontja a szervezetünk az alkoholt.


Ilyet is olvastam még, hogy ha valaki nem keveri az italokat egymással (vagy alkoholmentes italokkal) akkor kevésbé érzi majd a másnaposságot. Ez nálam nem játszik, iszok mindent mindennel.

2016. okt. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy immunis vagy a másnaposságra.

Olyan van, hogy nem szoktál másnapos lenni.

Én sem szoktam, pedig mennyiségben sem keveset iszok, és keverem is, mint állat. Én ezt annak tudom be, hogy sok (4+ liter) vizet iszom napi szinten, meg piálás közben is elég sűrűn legurítok pár korty vizet.

2016. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy. A te korodban még sok mindent sokkal jobban visel a szervezet. 5-10 év múlva jó eséllyel megtapasztalod majd te is a másnaposság élményét.
2016. okt. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy üveg (0,75 l) bor megiszok, akkor gyakorlatilag nem vagyok másnapos. Csak ha ennél többet. Nem tudom, másoknál hol kezdődik a másnaposság.
2016. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A zhk is ilyen jól mennek az egyetemen meg a vizsgákkal sincs gond :D ?
2016. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!