Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet spanyol (Estrella,...

Hol lehet spanyol (Estrella, de mégjobb lenne Estrella Galicia) sört kapni Magyarországon (Budapesten)?

Figyelt kérdés
Ez egy spanyol sör, amit állítólag csak Galíciában lehet kapni. Magát az Estrellát (Damm) lehet kapni Magyarországon, de nekem nem arra lenne szükségem, hanem vagy a Galiciára vagy, az 1906-ra. 1906-ot egyébként régebben lehetett kapni a Lidl-ben. Már próbáltam kutatni a neten, de sajnos eredménytelenül. Légyszí segítsetek! Nagyon fontos lenne.

#sör #spanyol #Galícia #Estrella #spanyol sör #estrella galicia #estrella 1906
2016. nov. 17. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos, sajnos sehol sem lehet kapni a Galiciát, ugyanakkor Metroban van a Damm Barcelona meg a Damm Inedit, ez utóbbi egész kellemes belga típusú búza, bár az árát alap esetben nem éri meg, de ha ajándékba kell Estrella sör, akkor ezt tudom ajánlani, a Barcelona elég unalmas pale lager, készíthetnék bárhol Európában voltaképpen, hisz olyan, mint a nagy multik lagerjei. Ja még annyit, hogy Inedit csak nagy 0,75 literes kiszerelésben van és asszem 2000 forint körül van az ára(nem emlékszem pontosan, már régen vettem).
2016. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!