Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan kérjük a karácsonyi...

Hogyan kérjük a karácsonyi vásárban a forraltbort hogy kiadják? Mit mondjunk?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel holnap készülünk menni, és gondoltuk iszunk egy pohárral. Nem be@*szni készülünk csak megkóstolni.

Azt gondolom hogy nem "Csókoloooom 2 forraltbort szeretnenk elmultunk már rég 18".

De mit mondjunk? és egyszerre kérjük vagy külön?



2016. dec. 1. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
"2 forraltbort kérek"
2016. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha latszik rajtatok hogy 12 evesek vagytok, nem fogjak kiadni, mert az engedelyuket kockaztatjak.
2016. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérj két kürtöskalácsot! Ez az egyezményes jel az árusoknál arra, hogy "forralt bort szeretnénk, de még nem vagyunk 18". Ha azt felelik, hogy a "nincs kürtös, a kutya megette mind", akkor nem kívánják kockáztatni az engedélyüket, ellenben ha így felelnek "rendben, gyertek hátra, most vesszük ki a frissen sültet", akkor számíthattok rá, hogy a fekete üzlet hamarosan megköttetik.
2016. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

15 evesek vagyunk... Koszi 😁


Utolsó ez komoly? O.o ezt inkább nem próbálnám ki..kicsit olyan mintha kb drogot adnának..annyira titkos 😂

2016. dec. 1. 21:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok... halálosan komoly... vagyis dehogyis, nyilván csak vicceltem. :D Azt hittem ez egyértelmű. :O
2016. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Joo oke 😂😂😂😂😂 xddd gondoltam... Kicsit szőke napom volt 😂
2016. dec. 1. 22:08
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Próbáljatok úgy kérni, mintha az teljesen természetes lenne. Ha mégis megkérdezik, mondjátok, hogy elmúltatok már 18 évesek. Ha meg személyit kérnek, akkor ez van. A szerencséteken múlik, meg, hogy mennyinek néztek ki. Csak nehogy azt csináljátok, mint én anno, 14 évesen.:D Megkérdezték, hogy elmúltam -e, én meg beijedtem és elárultam, hogy nem.:D Féltem, hogy mindjárt kérik a személyit. Jó hülye voltam.
2016. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Tök egyszerű, nem is értem, miért nem írta még senki.

Kérsz két forró teát, de a forró szót ki kell hangsúlyozni és kacsints közben egyet. Ebből tudni fogja az árus, hogy mit kérsz. Ha visszakacsint, akkor nyert ügyed van, de illik 100 Ft. borravalót adni, ha már ilyen rendes.

2016. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
No kaptatok?
2016. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

vagy megkértek egy fiatalt, aki már látszik,hogy elmúlt 18,hogy vegyen nektek. lehet meg kell kérdezni 3-4 embert is, de biztosan találtok olyat,aki megveszi nektek.

de különben meg lehet kapni különféle forrócsokikat, alkoholmentes puncsokat stb.. szerintem az is jó, ha nem adják ki nektek a bort.

2016. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!