Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Budapesten hol lehet venni...

Budapesten hol lehet venni Vörösmarty közelében olcsó és jó forralt bort?

Figyelt kérdés
Idén voltam egyszer,de 1dl 300-350Ft. Esetleg tudnátok valamivel olcsóbbat ajánlani?
2016. dec. 14. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthon kitöltöd megiszod, oszt annyi!
2016. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A karácsonyi vásárba nem azért megy az ember, mert takarékoskodni akar. Ott kellemesen sétálgatni kell, alkudni egy mázas csuporra a készítőjével, nevetgélni a törökmézárussal, benyomni egy házi készítésű sült kolbászt, s meginni egy jó, finom, fahéj illatú, forró borocskát, s elmerengeni azon ami volt, s ami még lehet. S örülni a karácsonynak.

Ha olcsóságra vágysz, akkor vedd meg a legpocsékabb lőrét, csenj el valahonnan pár száraz ágat, s annak tüzén forrald fel, egyedül, magányosan.

Nem, nem gúnyolódom. Én is szegény vagyok, de egy évben egyszer megengedem magamnak, hogy hiábavalóságokkal múlassam az időt, a ráció majd januárban úgyis megint bekopogtat.

2016. dec. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aperitif ***** válasza:
68%
Nem akarok senkit sem elkeseríteni, de a Vörösmarty téri "minőségi", 3500 Ft/liter áron árult forralt bor is a leghitványabb lőréből készül. [link]
2016. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na igen,amit utolsó linkelt én is olvastam és emiatt sokallom az árát,nyilván,ha nagyon jó minőség lenne nem sajnálnám,de ebben az évben ittam már egyszer ott és majdnem kiöntöttem az egészet ,mert olyan pocsék volt.

Szerintem nem nagy elvárás az tőlem,hogy reálisabb áron árulják a portékát..

2016. dec. 15. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Valóban nem nagy elvárás, hogy reális árat szeretnél, de a vásárok kifejezetten a lehúzásról szólnak, a szervezőnek nem érdeke olcsón adni a bort, ha úgyis bőven akad olyan ember, aki megveszi drágán is. Kerüld el messzire az összes belvárosi vásárt, próbálkozz inkább a kisebbekkel, esetleg a piacokon is körülnézhetsz, konkrét helyet nem tudok ajánlani.
2016. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!