Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hazai viszonylatban a pezsgők...

Hazai viszonylatban a pezsgők közül a BB a Törley alatt áll, vagy "egy szintben vannak"?

Figyelt kérdés
mindenképp az alsó kategóriás termékeiket illetően
2016. dec. 17. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Törley szerintem ihatóbb, de ez nem igazán objektív minőségi alá-fölé rendeltség, inkább szubjektív ízlés. Meg egyébként se értek a pezsgőkhöz, de a Törley-t ihatóbbnak érzem.
2016. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha kevés pénzből keresek pezsgőt legjobb megoldás a Törley alappezsgői közül valamelyik?
2016. dec. 17. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondtam, de a BB-nél (meg a Hungáriánál) szerintem jobb a Törley. Viszont gondolom nem csak ez a három márka létezik az alsókategóriában... jobb, ha megvárod hozzáértőbb emberek válaszát! ;)
2016. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a Törley jobb.

De kinek melyik?

Van, aki csak a szárazat szereti. Van, aki az édeset. Van, aki a muskotályosat.

Szerintem Törleyben a választék is nagyobb.

Árban meddig szeretnél elmenni?

A BB olcsóbb. És pl. a muskotályosa annak is nagyon finom, nem rosszabb semmivel sem, mint a törley muskotály.

Viszont pl. az új Törley Exellence édes változata nekem ezerszer jobb, mint a BB. De persze a sima Törleynél is jobb :)

2016. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alap BB-k mind rosszak, az alap Törley-k közül nekem a Gála, a Muscataller és a Charmant Rouge ízlett, a többi kevésbé, a rozé nagyon nem. A BB-től a Spumante viszont már meglepően jó vétel, össze lehet hasonlítani az olasz testvéreivel, a Martini Asti-val, vagy a CinZano Asti-val, nem olyan jó, de nem is olyan nagy a különbség, mint amit az ár alapján gondolnánk.
2016. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért a BB Spumante nagyon messze van az Asti és Cinzano pezsgőktől.
2016. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Ezek önmagukban alsó kategóriásak Egy valódi champagne-nal összehasonlítva, mindenképpen. Ott más az ízharmónia, a gyöngyözés, stb.


Ezek kb, mind egy szintben vannak, közepesen alsó kategóriás valamik. Ha kóstoltál már valódit, többé inkább nem veszel ezekből.

2016. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 ha nyernék a lottón 2 milliárd forintot akkor se venném meg 50000-ért a Dom Perignon-t.
2016. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alatta van valamennyivel.
2016. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!