Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen piát ajánlotok szilvesz...

Milyen piát ajánlotok szilveszterre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Idén szilveszterkor nagy bulit akarunk rendezni. 13 fő. 65ezer forintunk lesz. Többnyire 17-19 evesek lesznek. Milyen piát ajánlotok ami tényleg üt? Eddig ami van: royal, jack, berentzen alma(lesz két 15 eves lany es nekik gyengebbet akartunk), pezsgő természetesen, jeger, hubi, abszint

Nektek mi valt be?



2016. dec. 26. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
érdemes venni kristályt is a keményebbeknek amúgy szerintem vegyél sok tablettás bort az mindig beválik
2016. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi elég lesz, ha szükséges a mennyiséget növeljétek, a Royalt pedig cseréljétek le valamire, undorító pia.

Yah, meg ha nagyon bírjátok akkor HP

2016. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ennyi eleg lenne csak ha tudtok mondani valami ujat akkor battyamnak odaadok valamit a megvettek kozul es veszunk helyette masikat
2016. dec. 26. 13:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fehérrum esetleg? Baccardi?Abból lehet egy csomó alap-koktélt készíteni, akár csak egy közönséges cuba-librét, semleges, szokták szeretni a népek, de a mojito sem ördöngősség. Nem tudom szeretitek-e , de a minőségi pálinkák tényleg "ütősek", nem kommerszre gondolok (Márton és lányai, Agárdi, Bestillo,Zimek), bár lehetséges, hogy ilyesmit 17-19 éves korosztálynak még korai ajánlgatni :D
2016. dec. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csajoknak a Dakota koktélt ajánlom.Egyszer kértem egy kiskocsmában,úgy nézett rám a pultos mintha ufo-lennék ::))Pedig nagyon egyszerű,finom és jól is néz ki.Kicsit édes,és alkoholos.Ha elkészül,3szín lesz rétegesen.Először is 3cl vagy 5cl kevertet öntesz egy 3dl-es pohàrba.Felöntöd rostos őszilével.Minél rostosabb annàl jobb.Tetejére nagyon lassan ,a pohár szélénél kb 5cl vörösbort.Szépen 3színű lesz az ital,és nagyon finom.Ünnepekre ajànlom :) Alapjàraton utálom a kevertet,de így együtt isteni ;)
2016. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok a szüleiteknek, a jó gyereknevelésért...
2016. dec. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonjuk szepen utolso 😂😂😂 ugylatszik maganak nem volt tinedzserkora xD csak probaljuk kielvezni az eletet amig lehet 😄👌 meg nem is tudnek olyan 18 eves fiut/lanyt aki nem ugyan ezt csinalja szilveszterkor
2016. dec. 26. 14:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 15-től 19 évesig terjed a skála, 13 fővel. Akkor mindegy, mi, csak sok legyen és olcsó.
2016. dec. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
vodkát igyatok ,mert a színesektől hamar rókázás lesz...a "dakota koktéltól" tuti...legyen kisérőnek sok sör,a bortól is lehet színeseket ásítani...konyak kerülendő...
2016. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Tatratea :D
2016. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!