Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodkát milyen arányban és...

Vodkát milyen arányban és mivel érdemes keverni?

Figyelt kérdés
Olyan italt szeretnék készíteni amiben nem lehet érezni annyira hogy van benne vodka de hamar be lehet tőle rugni és finom is. Hallottam már hogy spriteot vagy gyümölcsleveket kevernek hozzá de nemtudom melyiknél és milyen arányban érezni kevésbé a vodkát. A válaszokat előre is köszönöm. :)
2016. dec. 26. 22:10
 1/10 anonim válasza:
Én paradicsom lével iszom a vodkát.ezt szokták hozzá inni.
2016. dec. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
32%
Ja és + régen buliba én (szprájtal) ittam. Vagy vodka narancs
2016. dec. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vodka narancs. Nyìlván izlés szerint keverd. Én kevés naranccsal és sok vodkával szeretem. Ha nem szeretnéd érrzni a vodkát akkor sok narancs és pici vodka
2016. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érzésre. Akár már egy 2:1 (liter narancs - üveg vodka) is kellemes lehet. De ha íz, akkor már be kell hűteni egy Hubertust (hasonló árban van), és az úgy már feelingesebb.
2016. dec. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A vodkát bármivel, bármilyen arányban lehet keverni. Mindenképp finom és mindenképp be lehet rugni tőle. ezen igazán nem kell agyalni. Keversz valamit megkóstolod, és ha ízlik olyat iszol legközelebb is. Ha nem ízlik csinálsz másmilyet.
2016. dec. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is a vodka narancsot szeretem, de nem klasszikus narancslével (valakinek az jön be)

hanem szénsavas üdítővel. Én azzal szeretem.

Az 1:2 arány is teljesen jó, ízre, bár viszonylag gyors a tempója, szóval 1:2-es keveréstől elég hamar be lehet rúgni.

Ha amúgy is ez a cél, akkor így szerintem jó lesz neked.

2016. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*1:2 = vodka : narancs, tehát 1 deci vodka, 2 deci narancs.
2016. dec. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én narancs helyett fantával iszom, úgy elég finom. Illetve néha áfonyalével, úgy szerintem még jobb. 1:2 arányban teljesen jó, de ha nem szeretnéd annyira érezni a vodkát, akkor csináld 1:3 arányban. Mondjuk ez nem agysebészet, beleöntesz a pohárba egy kis vodkát, és addig öntöd hozzá a hígítást, amíg finomnak nem érzed.
2016. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg bármivel lehet, szóval amit szeretsz. Ha jobban és gyorsabban be akartok rúgni, akkor ajánlom a szénsavas üdítőket. Ha szeretném a szénsavas italokat biztosan mindig úgy innám. :D

Én az 1:2 arányt erősnek érzem, inkább az 1:3-at, 1:4-et szeretem, utóbbin már egyáltalán nem lehet érezni az alkoholt, ami akkor jó főleg nyilván, ha kommersz vodkát isztok, mint kb. minden fiatal.

2016. dec. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Citrusos vodka 1:1-es arányban pfanner áfonyalével. 20 perc és mehetsz a ligetbe pumpálni.
2017. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!