Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Absolut vagy Finlandia a jobb...

Absolut vagy Finlandia a jobb vodka?

Figyelt kérdés
Royalt ittam, de az nagyon szar volt, vagy van még valami jó féle vodka?
2017. jan. 5. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Finlandiát jobban szeretem, de ez ízlés kérdése. Minőségben kb. egyformák.

Hasonló még a Smirnoff is.

2017. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2017. jan. 5. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Royal, Kalinka magába tényleg elég szar, azokat csak üdítővel iszom meg. Smirnoffot még nem kóstoltam de tervben van, nem lehet rossz, hiszen világszerte abból adnak el a legtöbbet a vodkák közül. Ami normálisabb és ittam már az Absolut, Finlandia, Russian Standard. Nekem ezek közül Absolut jön be legjobban, de ahogy olvasgattam régebbi kérdéseket, és válaszokat, sokaknak inkább a Russian Standard a nagy kedvenc, szóval Absolut, Finlandia mellett én is ajánlom a Smirnoffot, illetve még a Russian Standardet is.
2017. jan. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi! :))
2017. jan. 5. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Bols vodkát is szívesen iszom az említetteken kívül :)
2017. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése valóban. Nekem a Smirnoff jobban bejön, majd a Finlandia utána csak az Absolut. Lehet azért, mert Smirnoff volt az első, amit kóstoltam.
2017. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ruski Standard, Stolichnaya orosz vodkákat ajánlom figyelmedbe.

Nekem az Absolut jobban ízlik mint a Finlandia.

2017. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!